SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1305: Marcin martwi się o Izę

M jak miłość, odcinek 1305: Marcin martwi się o Izę

29.05.2017, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska) foto:

W 1305 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) odwiedzi Marcina (Mikołaj Roznerski), by porozmawiać z nim o ciąży i ich dziecku, które prawdopodobnie będzie bardzo ciężko chore... Rozmowa nie dojdzie do skutku, bo spotkanie przerwie im telefon Agnieszki (Magdalena Walach). Chodakowski nie będzie jedank obojętny na los Lewińskiej. W 1305 odcinku "M jak miłość" przekonacie się, że Marcin wciąż martwi się o byłą kochankę.

M jak miłość" odcinek 1305 w poniedziałek, 29.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1305 odcinku "M jak miłość" Iza pojedzie na badania kontrolne, ale pani doktor nie będzie miała dla niej dobrych wieści.

- Obraz USG wskazuje na wrodzoną przepuklinę przeponową. Tę wadę kwalifikuje się do najczęstszych - po tej informacji Lewińska postanowi odwiedzić Marcina. Chodakowski nie będzie miał dla niej czasu poza tym spotkanie przerwie im Paulina (Julita Fabiszewska) i Agnieszka (Magdalena Walach), która zadzwoni do Marcina przekazać dramatyczne wieści ze szpitala.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi chore dziecko

Marcin wybiegnie z mieszkania i nie wysłucha zrozpaczonej Izy, która będzie chciała mu powiedzieć o dramatycznej diagnozie ich chorego dziecka. Chodakowski nie będzie jednak obojętny i jeszcze w 1305 odcinku "M jak miłość" zadzwoni do dawnej partnerki.

-Iza przepraszam, że tak szybko wyszedłem, ale Tomek jest w stanie krytycznym... Coś mi chciałaś powiedzieć, byłaś strasznie zdenerwowana. Więc zadzwoń do mnie później. Czekam - nagra się na pocztę głosową. Ciekawe... Czy w "M jak miłość" po wakacjach 2017 Iza oddzwoni do Marcina.

ZWIASTUN 1305 odcinka "M jak miłość">>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: