SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi chore dziecko

M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi chore dziecko

24.05.2017, godz. 14:07
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Iza (Adriana Kalska) w 1305 odcinku serialu "M jak miłość" dowie się, że jej nienarodzone dziecko jest chore! Pomimo braku wcześniejszych komplikacji, na kolejnych badaniach Lewińskiej w 1305 odcinku serialu "M jak miłość" okaże się, że ciąża nie rozwija się prawidłowo. Jaką diagnozę postawi Izie ginekolog w 1305 odcinku serialu "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1305 w poniedziałek, 29.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1305 odcinku serialu "M jak miłość" Iza pójdzie na powtórzenie badań prenatalnych. Zaniepokojona ginekolog zadzwoni do Lewińskiej ze słowami, że to pewnie nic poważnego... Niestety, wyniki w 1305 odcinku serialu "M jak miłość" wskażą na coś zupełnie innego!

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1306: Wojtuś chce być przy umierającym ojcu

W 1305 odcinku serialu "M jak miłość" Iza dowie się, że jej nienarodzone dziecko ma przepuklinę oponową! Z bieżących informacji wynika, że powikłania mogą być zarówno mało znaczące, jak i równie dobrze będą mogły wpłynąć na całe życie potomka Lewińskiej.

Wyjaśniamy, że przepuklina oponowa to dolegliwość neurologiczna, gdzie tkanki przemieszczają się nieprawidłowo. Powoduje to wystąpienie u dziecka worka przepuklinowego w obrębie czaszki lub kręgosłupa. W zależności od stopnia i umiejscowienia przepukliny, może on zdeformować ciało chorego... Biorąc pod uwagę niewielką ilość szczegółowych informacji, dziecko Izy równie dobrze może mieć przepuklinę oponowo-rdzeniową. Ten rodzaj zaburzenia w 9 na 10 przypadków powoduje również wodogłowie i wpływa na rozwój kończyn, ponieważ nerwy w takim worku  przepuklinowym są nieosłonięte.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

Dziecko Izy będzie musiało prędzej czy później przejść operację usunięcia wady, jeżeli nie pomogą jej dodatkowo przyjmowane kwasy foliowe. Istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu jeszcze w łonie matki... Jak Iza przyjmie informację o chorobie dziecka w 1305 odcinku serialu "M jak miłość"? Czy zdecyduje się stanąć z jego ojcem twarzą w twarz? Co jeszcze powie jej ginekolog? Czy to przez próbę samobójczą Lewińskiej? Przekonamy się już niedługo.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: