SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1305: Lewińska mówi Marcinowi o ciąży - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1305: Lewińska mówi Marcinowi o ciąży - ZWIASTUN

28.05.2017, godz. 21:19
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska) foto:

W 1305 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) pozna tragiczną diagnozę lekarki prowadzącą jej ciążę. Okazuje się, że Lewińska urodzi chore dziecko. Kobieta zbiera się na odwagę i postanawia odwiedzić Marcina (Mikołaj Roznerski), by o wszystkim mu powiedzieć. Jak Chodakowski zareaguje na informację, że wkrótce zostanie ojcem po raz drugi?

M jak miłość" odcinek 1305 w poniedziałek, 29.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Iza jest przekonana, że Marcin wie o jej dziecku. Napisała mu przecież list, a Kinga (Katarzyna Cichopek) obiecała, że przekazała kopertę Chodakowskiemu. Lewińska nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej przesyłka wylądowała w niszczarce, a Marcin nie odczytał jej wiadomości.

Gdy w 1305 odcinku "M jak miłość" Iza dowiaduje się, że jej dziecko będzie poważnie chore, postanawia poważnie porozmawiać z Marcinem, który w jej odczuciu ma nienarodzone maleństwo gdzieś...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi chore dziecko

-Długo się zastanawiałam, czy tu w ogóle przychodzić, bo znam twoje stanowisko w tej sprawie, ale coś się zmieniło i uznałam, że powinieneś o tym wiedzieć - zacznie Iza, ale rozmowę przerwie im telefon. 
-Przepraszam cię, ale muszę odebrać.
-Wychodzisz? - zdziwi się Lewińska, gdy po rozmowie z Agnieszką (Magdalena Walach), Chodakowski szybko wstanie z kanapy.
-Iza przepraszam, ale tu chodzi o Tomka. Wszystko wyjaśnię, ale odłóżmy tę rozmowę na później. Muszę teraz wyjść - powie Marcin i wybiegnie z mieszkania. Wygląda na to, że Marcin dowie się, że będzie ojcem po raz drugi dopiero po wakacjach 2017.

ZWIASTUN 1305 odcinka "M jak miłość">>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: