SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1305: Czy Tomek umrze?

M jak miłość, odcinek 1305: Czy Tomek umrze?

23.05.2017, godz. 21:00
M jak miłośc odcinek 1304, Tomek (Andrzej Młynarczyk)
Tomek podczas reanimacji. foto:

Czy Tomek (Andrzej Młynarczyk) umrze w 1305 odcinku "M jak miłość"? Jego stan jest krytyczny, a lekarze nie robią Asi (Barbara Kurdej-Szatan) nadziei. Jeśli Chodakowski wróci do zdrowia, to będzie prawdziwy cud! To na szczęście nie jest wykluczone w świecie polskich seriali. Cała rodzina policjanta modli się za niego, ale o tym co wydarzy się dalej dowiemy się dopiero w "M jak miłość" po wakacjach 2017.

M jak miłość" odcinek 1305 w poniedziałek, 29.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

1304 odcinek "M jak miłość" znów pozostawia nas w niepewności. Co wydarzy się dalej i czy Tomek przeżyje? W finałowej scenie dzisiejszego odcinka, zapłakana Asia mówi do ukochanego, gdy jego serce nagle przestaje bić. Lekarze od razu zaczynają go reanimować wypraszając Chodakowską z sali...

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1306: Wojtuś chce być przy umierającym ojcu

Czy użycie respiratora wystarczy? Czy Tomek cudem wyzdrowieje po ataku nożownika? W "M jak miłość" wszystko jest możliwe, choć producenci robią wszystko, żeby jak najdłużej przytrzymać nas w niepewności.

W czasie, gdy lekarze ratują policjanta, jego syn Wojtuś (Feliks Matecki) dopytuje babcię (Teresa Lipowska) - Czy mó tata umrze? - i to pytanie zadajemy sobie również my.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

Co wydarzy się w 1305 odcinku "M jak miłość"? Wiadomo już, że Chodakowski nie pożegna się z życiem w następnym odcinku. Niestety sprawa będzie coraz bardziej skomplikowana. Andrzej (Krystian Wieczorek) wręczy Marcinowi (Mikołaj Roznerski) list, w którym Tomek jasno prosi, by w takiej sytuacji nie podtrzymywać go na siłę przy życiu. W 1306 odcinku "M jak miłość" Asia będzie musiała podjąć najtrudniejszą decyzję - czy Tomek będzie żył? O tym przekonamy się pewnie dopiero w "M jak miłość" po wakacjach 2017.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: