SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1305: Artur nastawia Izę przeciwko Marcinowi

M jak miłość, odcinek 1305: Artur nastawia Izę przeciwko Marcinowi

29.05.2017, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski) foto: MTL Maxfilm/EAST NEWS

W 1305 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) postanawia spotkać się z Marcinem (Mikołaj Roznerski) i chce mu powiedzieć o tym, że ich dziecko będzie chore. Tymczasem w 1305 odcinku "M jak miłość" Artur (Tomasz Ciachorowski) nastawia Lewińską przeciwko Chodakowskiemu. Były narzeczony kuratorki jest przekonany, że Marcin nie chce mieć nic wspólnego z nią i jej dzieckiem. Za to Artur jest gotowy stanąć na wysokości zadania.

M jak miłość" odcinek 1305 w poniedziałek, 29.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Iza chciała zostać samotną matką, ale gdy dowiedziała się, że dziecko jest poważnie chore, postanowiła powiedzieć o tym Marcinowi. Artur robi jednak wszystko, by wybić jej to z głowy:

-Będę musiała pozmawiać z Marcinem.
-No i o co? Ani ty, anie dziecko go nie interesujecie. Jeszcze tego nie zauważyłaś? - powie Artur, ale Lewińska go nie posłucha i jeszcze tego samego dnia na własnej skórze przekona się, że Artur miał rację. Marcin nie będzie chciał z nią rozmawiać, choć ona da mu wyraźnie do zrozumienia, że sprawa jest bardzo poważna.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi chore dziecko

Chodakowski wybiegnie z mieszkania, gdy dowie się, że stan Tomka (Andrzej Młynarczyk) jest tragiczny. Izie zostawi nagranie na poczcie głosowej, ale ona skasuje jego numer.

W 1305 odcinku "M jak miłość" Iza spotka się z Arturem, który zaproponuje jej swoją finansową pomoc. Dziewczyna jednak nie przyjmie od niego pieniędzy. - Nie poznałam się na tobie wcześniej - powie i podziękuje, że może na nim polegać. Czy w "M jak miłość" po wakacjach 2017 Artur pomoże Lewińskiej wychować dziecko Marcina?

ZWIASTUN 1305 odcinka "M jak miłość">>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: