SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1304: Wojtek i Zosia przeżywają wypadek ojca

M jak miłość, odcinek 1304: Wojtek i Zosia przeżywają wypadek ojca

22.05.2017, godz. 13:00
M jak miłość odcinekk 1304, Barbara (Teresa Lipowska), Wojtuś (Feliks Matecki), Zosia (Julia Wróblewska)
M jak miłość odcinekk 1304, Barbara (Teresa Lipowska), Wojtuś (Feliks Matecki), Zosia (Julia Wróblewska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1304 odcinku serialu "M jak miłość" cała rodzina będzie przeżywała napad na Tomka (Andrzej Młynarczyk). Jego dzieci i Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) odczują to jednakże najmocniej. Jak zachowa się mały Wojtuś (Feliks Matecki) w 1304 odcinku serialu "M jak miłość"? Co zrobi Zosia (Julia Wróblewska) w 1304 odcinku "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1304 we wtorek, 23.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1304 odcinku serialu "M jak miłość" Joasia będzie praktycznie cały czas w szpitalu czuwała przy nieprzytomnym Tomku. Zosia i Wojtuś nie będą mogli zostać sami... Z tego powodu w 1304 odcinku serialu "M jak miłość" do Warszawy przyjadą Barbara (Teresa Lipowska) oraz Marysia (Małgorzata Pieńkowska).

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1304: Joasia modli się o życie Tomka

W 1304 odcinku serialu "M jak miłość" babcia z ciocią wytłumaczą dzieciom, co tak właściwie się dzieje. Niestety, tak czy inaczej, nie przyjmą one tego najlepiej. Ich tata, dźgnięty nożem, nieprzytomny, w śpiączce i leżący w szpitalu będzie napawał Wojtka i Zosię wizją najgorszego. Dzieci i tak nie mają już biologicznej mamy, bo chociaż Małgosia (Joanna Koroniewska) żyje, to nie utrzymuje z nimi kontaktu od wielu lat.

W 1304 odcinku serialu "M ja miłość" Wojtuś będzie chciał jak najszybciej udać się do szpitala i zobaczyć tatę. Kiedy usłyszy, że jest to niemożliwe, wpadnie w rozpacz.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi zdeformowane dziecko?! Okrutna diagnoza

Oczywiście rodzina da dzieciom Tomka w 1304 odcinku serialu "M jak miłość" tyle wsparcia, ile się da. Nie zmieni to jednakże faktu, że Zosia w pewnym momencie wybiegnie z płaczem do swojego pokoju, a Wojtek pogrążony w smutku będzie oglądał nagrania z poprzedniego poranka, gdzie wszystko było idealnie i wszyscy oni byli razem, szczęśliwi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: