SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1304: Tomek Chodakowski umrze? Co wydarzy się w M jak miłość przed wakacjami 2017?

M jak miłość, odcinek 1304: Tomek Chodakowski umrze? Co wydarzy się w M jak miłość przed wakacjami 2017?

23.05.2017, godz. 21:34
M jak miłość, Tomek (Andrzej Młynarczyk), Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski)
M jak miłość, Tomek (Andrzej Młynarczyk), Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Nowe odcinki "M jak miłość" to gwarancja nerwów, łez i niepokoju o życie Tomka (Andrzej Młynarczyk). W 1303 odcinku "M jak miłość" Głowacki (Maciej Wilewski) zaczai się na policjanta i zrani go nożem! Chodakowski trafi do szpitala, a lekarze będą walczyć o jego życie. Czy cios okaże się śmiertelny? Czy w "M jak miłość" przed wakacjami 2017 Tomek Chodakowski umrze?

M jak miłość" odcinek 1303 w poniedziałek, 22.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Głowacki dopnie swego i pomści zmarłego brata! W 1303 odcinku "M jak miłość" bandzior będzie śledzić Tomka. Policjant jadąc na imieniny ukochanej Asi, zainterweniuje na przystanku tramwajowym, gdzie chuligani będą atakować niewinnego człowieka. Gangster wykorzysta zamieszanie i rzuci się na funkcjonariusza z nożem.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1303: Tomek nie chce żyć. Co się wydarzy dalej w M jak miłość?

Co wydarzy się dalej w "M jak miłość"? Wiadomo już, że Chodakowski od razu trafi do szpitala, ale jego los nie będzie pewny. Asia i Agnieszka (Magdalena Walach) od razu zjawią się na miejscu, ale nie dowiedzą się od lekarza za wiele. Medycy będą nawet nastawiać Chodakowską na najgorsze...

Czy Tomek z "M jak miłość" umrze? To najgorszy scenariusz, którego nikt się nie spodziewał. Wszystko jest jednak możliwe. Chodakowska znajdzie list, w którym jej mąż prosi, by nie ratować go na siłę i pozwolić mu umrzeć.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1303: Tomek w śpiączce. Lekarze walczą o życie policjanta

W premierowych odcinkach "M jak miłość" przed wakacjami 2017 lekarz powie Asi, że stan Tomka jes krytyczny i z każdą godziną się pogarsza. Czy to znaczy, że jesienią będziemy świadkami jego śmierci? O tym, czy Tomek Chodakowski przeżyje dowiemy się dopiero w premierowych odcinkach "M jak miłość" we wrześniu 2017.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: