SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1304: Teresa nie chce znać Pawła

M jak miłość, odcinek 1304: Teresa nie chce znać Pawła

23.05.2017, godz. 16:00
M jak miłość, Paweł (Rafał Mroczek), Teresa (Joanna Sydor)
M jak miłość, Paweł (Rafał Mroczek), Teresa (Joanna Sydor) foto:

Czy Teresa (Joanna Sydor) zostanie w życiu Pawła (Rafał Mroczek) na dłużej? W 1304 odcinku "M jak miłość" dawni kochankowie przypadkiem na siebie wpadną i Zduński najwyraźniej będzie miał nadzieję, że na jedym spotkaniu się nie skończy. Jego była narzeczona ma jednak inne plany. W 1304 odcinku "M jak miłość" Teresa prosi Pawła, żeby dali sobie spokój.

M jak miłość" odcinek 1304 we wtorek, 23.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1304 odcinku "M jak miłość" Ala wyjeżdża z Warszawy, a kilka godzin później Paweł spotyka na przystanku swoją dawną miłość. Teresa przyjechała do miasta, żeby odnaleźć 19-letnią córkę, a Zduński robi co może, żeby jej w tym pomóc.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1304: Bolesne rozstanie Ali i Pawła

Paweł rozmawia z Teresą i zabiera ją na uczelnię, żeby odnaleźć Agnieszkę. To jednak nie jest takie proste. Wieczorem zmarznięta kobieta przychodzi do Zduńskiego - Przepraszam, ale nikogo tu nie znam. Mogę się u ciebie zatrzymać? Tylko kilka godzin. Obiecuję, że rano już mnie tu nie będzie - powie Teresa, ale nie będzie chciała powiedzieć co się stało.

Paweł przyniesie herbatę i zacznie wypytywać. Dawna ukochana nie będzie chciała, żeby Zduński angażował się jej sprawy - Proszę cię, żebym mogła tu chwilę zostać. Ugrzać się i pozbierać myśli. Spotkaliśmy się przez przypadek i niech tak zostanie. Nie chcę cię wciągać w swoje sprawy, bo to nie przyniesie nic dobrego ani tobie, ani mi. Zostawmy to wszystko tak, jak jest - powie Teresa.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi zdeformowane dziecko?! Okrutna diagnoza

Wygląda na to, że w 1304 odcinku "M jak miłość" Teresie wcale nie zależy na tym, żeby utrzymać kontakt z Pawłem - a wręcz odwrotnie. Co wydarzy się dalej? W co wplątała się Teresa? Znając Zduńskiego, on tak łatwo nie odpuści i zrobi wszystko, żeby dowiedzieć się, co trapi jego dawną miłość.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: