SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1304: Agnieszka i Marcin pogrążeni w żałobie. Tomek umrze?

M jak miłość, odcinek 1304: Agnieszka i Marcin pogrążeni w żałobie. Tomek umrze?

22.05.2017, godz. 21:28
M jak miłość odcinek 1304, Agnieszka (Magdalena Walach), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odcinek 1304, Agnieszka (Magdalena Walach), Marcin (Mikołaj Roznerski) foto:

W "M jak miłość" Tomek (Andrzej Młynarczyk)walczy o życie w szpitalu. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) nie opuszcza go na krok, ale jego stan zdrowia jest tragedią nie tylko dla niej. Agnieszka (Magdalena Walach), która wspiera Chodakowską, w głębi duszy też jest cała roztrzęsiona. W 1304 odcinku "M jak miłość" Olszewska rozklei się w ramionach Marcina (Mikołaj Roznerski). Co się wydarzy w następnym odcinku "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1304 we wtorek, 23.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1303 odcinku "M jak miłość" Tomek trafił do szpitala po ataku nożownika. Policjant walczy o życie, a lekarze uświadamiają Joasię, że jej partner może już z tego nie wyjść. Chodakowskiej cały czas towarzyszy Agnieszka, która też bardzo mocno przeżywa tragedię Tomka, w końcu mężczyzna jest biologicznym ojcem jej dziecka.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1304: Joasia modli się o życie Tomka

W 1304 odcinku "M jak miłość" Agnieszka i Asia na rozmowie z lekarzem dowiadują się, że Tomek jest w stanie śmierci klinicznej. Jego stan z godziny na godzinę jest coraz gorszy.

Prokuratorka wróci do domu, a tam odwiedzi ją Marcin. Oboje wpadną sobie w ramiona, wiedząc, że bliski im Chodakowski ociera się o śmierć...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi zdeformowane dziecko?! Okrutna diagnoza

-Trzymasz się jakoś? - zapyta Marcin, a Agnieszka pokiwa głową i z płaczem wpadnie mu w ramiona. Co wydarzy się dalej? Czy tragedia Tomka zbliży do siebie dawnych kochanków? Oby Chodakowski wyszedł z tego cało!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: