SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1304: Julka pociesza Pawła

M jak miłość, odcinek 1304: Julka pociesza Pawła

22.05.2017, godz. 14:00
M jak miłość odcinek 1304, Paweł (Rafał Mroczek), Julka (Joanna Kuberska)
M jak miłość odcinek 1304, Paweł (Rafał Mroczek), Julka (Joanna Kuberska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1304 odcinku serialu "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) poczuje się niesamowicie przytłoczony rodzinną tragedią. Niepolepszający się stan Tomka (Andrzej Młynarczyk) w 1304 odcinku serialu "M jak miłość" wcale mu nie pomoże. Z tego powodu w 1304 odcinku "M jak miłość" wyżali się Julii (Joanna Kuberska), która pocieszy swojego szefa.

M jak miłość" odcinek 1304 we wtorek, 23.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1304 odcinku serialu "M jak miłość" Paweł wpadnie do biura inny, niż zwykle. Wszystko przez próbę zabójstwa Tomka na przystanku autobusowym. Julka od razu zauważy, że coś jest nie w porządku.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1304: Joasia modli się o życie Tomka

- Cześć. Wszystko w porządku? - spyta zaniepokojona Julka w 1304 odcinku serialu "M jak miłość" widząc szefa - Nie wyglądasz najlepiej.
- Wujek Marcina wczoraj na przystanku został dźgnięty nożem - odpowie jej szef w 1304 odcinku serialu "M jak miłość" po chwili milczenia - Wyobrażasz sobie? Stanął w obronie jakiejś kobiety. Teraz walczy w szpitalu o życie - Julka bardzo się przejmie - Na szczęście to twardy facet, ma dla kogo żyć. Ma żonę, dzieci. Asia jest z nim cały czas w szpitalu... I Agnieszka, jego przyjaciółka i pierwsza, trudna miłość. Przepraszam, nie wiem po co ci to mówię.
- Daj spokój, przecież to jest zrozumiałe - odpowie Julka w 1304 odcinku serialu "M jak miłość" - Przecież najważniejsze, że rodzina, przyjaciele, bliscy są przy nim. Wszystko będzie dobrze. Musi być. A co do pierwszej miłości, to ja akurat doskonale to rozumiem.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi zdeformowane dziecko?! Okrutna diagnoza

Paweł również zrozumie, nawet szybciej, niż by chciał. W 1304 odcinku serialu "M jak miłość" jego drogi ponownie skrzyżują się z tymi Teresy (Joanna Sydor).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: