SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1304: Bolesne rozstanie Ali i Pawła

M jak miłość, odcinek 1304: Bolesne rozstanie Ali i Pawła

22.05.2017, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1304, Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz)
Niestety, wraz z odejściem Olgi Frycz z serialu, Ala wyjechała. Jej wątek nie został jeszcze dokończony. foto:

Ala (Olga Frycz) wybiera pracę zamiast rodziny! W 1304 odcinku "M jak miłość" żona Pawła (Rafał Mroczek) znów wyjedzie z Warszawy, choć Zduńskiemu się to nie podoba. Wiadomo już, że ich małżeństwo zbliża się do wielkiego rozstania. Olga Frycz odchodzi z serialu "M jak miłość". Czy w 1304 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ją po raz ostatni? Jej miejsce szybko zajmie Teresa (Joanna Sydor), która znów będzie kimś bardzo ważnym w życiu Pawła.

M jak miłość" odcinek 1304 we wtorek, 23.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1304 odcinku "M jak miłość" Ala zostawi Pawła i wyjedzie z Warszawy. Wszystko przez pracę. Przypominamy, że to nie pierwszy raz, gdy żona Zduńskiego stawia karierę na pierwszym miejscu.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1304: Joasia modli się o życie Tomka

- Paweł, wiem, że jesteś wkurzony, że znowu wyjeżdżam… A ja nie chcę rozstawać się z tobą w gniewie! Posłuchaj… Ten wyjazd to dla mnie, dla nas wielka szansa - wyjaśni Ala.
- Pamiętam, jak rozmawiałem z Magdą, kiedy Olek wylatywał do Kuwejtu… Też mówił, że to dla niego szansa! Że to szansa dla całej rodziny…
- Nie porównuj tych dwóch sytuacji! Ja po prostu staram się być realistką... Wzięliśmy kredyt na mieszkanie i jak na razie to ja go spłacam. Z mojej pensji. Bo ty inwestujesz w firmę, w remont magazynów. Nie mam ci tego za złe! Chcę tylko, żebyś zrozumiał, moja praca też jest ważna… I teraz bardzo potrzebna.
- Jeśli masz zdążyć na ten samolot, musisz się zbierać…- powie jedynie Paweł.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi zdeformowane dziecko?! Okrutna diagnoza

Zduńśki odpowiedzi żonę do taksówki i zatrzaśnie za nią drzwi. -To tylko dwa miesiące - powie Ala, gdy Paweł poprosi, by dzwoniła codziennie przynajmniej dwa razy. Na zachowanie Ali jest jednak jasne wytłuamczenie. Olga Frycz zrezygnowała z pracy na planie "M jak miłość" więc producenci musieli sprytnie pozbyć się żony Pawła. Możliwe więc, że w 1304 odcinku "M jak miłość" zobaczymy Alę po raz ostatni. A miejsce w sercu Pawła od teraz zagrzeje Teresa!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: