SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1304: Asia nie chce żyć bez Tomka

M jak miłość, odcinek 1304: Asia nie chce żyć bez Tomka

19.05.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1304, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1304, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: mjakmilosc.tvp.pl/nadobre.tvp.pl/vod.tvp.pl

W 1304 odcinku serialu "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie czuwała przy łóżku Tomka (Andrzej Młynarczyk). Wszyscy bliscy, rodzina, przyjaciele Chodakowskiego już będą świadomi tragedii. Agnieszka (Magdalena Walach) w 1304 odcinku serialu "M jak miłość" usłyszy, jak Asia zwierza się nieprzytomnemu Tomkowi. Chodakowska stwierdzi, że nie chce żyć bez męża! Co powie w 1304 odcinku serialu "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1304 we wtorek, 23.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1304 odcinku serialu "M jak miłość" Tomek będzie leżał pod respiratorem po operacji. Joasia nadal nie będzie potrafiła się pozbierać po próbie zabójstwa jej ukochanego. Nastraszona przez lekarza będzie drżała o życie Chodakowskiego. Najwyraźniej słusznie...

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1304: Joasia modli się o życie Tomka

W 1304 odcinku serialu "M jak miłość" siedząc przy łóżku ukochanego, Joasia wierząc, że Tomek ją słyszy, zacznie mówić ze łzami w oczach:
- Wszyscy dzwonią... Pytają... Marcin, Jakub. Pozdrawiają cię. Mówią, żebyś się trzymał - Joasia przerwie. W międzyczasie w 1304 odcinku serialu "M jak miłość", Agnieszka cichutko jak myszka stanie w progu sali i usłyszy Chodakowską - A Maryla mówiła, że... Że nie z takimi rzeczami dawałeś sobie radę - po policzkach Asi popłyną łzy i dopowie:
- Tomek, proszę cię, nie zostawiaj mnie. Błagam. Jeżeli ciebie nie będzie, to ja też nie chcę żyć. Tomek...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi zdeformowane dziecko?! Okrutna diagnoza

Agnieszce na te słowa w 1304 odcinku serialu "M jak miłość" oczy otworzą się szerzej z bólu oraz strachu i po cichu wyjdzie. Joasia pogrąży się w swoich łzach.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: