SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1304: Joasia modli się o życie Tomka

M jak miłość, odcinek 1304: Joasia modli się o życie Tomka

18.05.2017, godz. 20:58
M jak miłość odc. 1160. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1160. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

W 1303 odcinku "M jak miłość" po ataku nożownika Tomek (Andrzej Młynarczyk) trafi do szpitala, a po operacji zapadnie w śpiączkę. W 1304 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) nie opuści męża na krok i będzie czuwać przy szpitalnym łóżku modląc się o jego życie. Ta wielka tragedia w życiu młodych małżonków to jeden z najgorszych scenariuszy, jaki mogli nam zaserwować producenci serialu "M jak miłość". Czy Tomek Chodakowski umrze?

M jak miłość" odcinek 1304 we wtorek, 23.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1303 odcinku "M jak miłość" Tomek po służbie będzie wracać do domu, gdy zainterweniuje na przystanku tramwajowym. Stanie w obronie zaatakowanego chłopaka, a sytuację wykorzysta śledzący go Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski). Gangster, który od dawna śledził policjanta w końcu pomści swojego brata i zaatakuje Chodakowskiego.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1300: Karski zniszczy Tomkowi życie

Zraniony nożem Tomek trafi do szpitala, a na miejscu szybko zjawi się Joasia i Agnieszka (Magdalena Walach), które o wszystkim zostaną powiadomione przez Marylę (Izabela Kapiasova). Stan Tomka będzie tragiczny. Po kilkunastu dniach śpiączki lekarz zacznie przygotowywać żonę pacjenta na najgorsze...

W 1304 odcinku "M jak miłość" zaniepokojona będzie Asia czuwać przy Tomku w szpitalu. Lekarz przekazuje jej tragiczną wiadomość: serce rannego zatrzymało się i jego mózg był niedotleniony.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1303: Tomek w śpiączce. Lekarze walczą o życie policjanta

Świeżo upieczona żona Tomka przeżyje kolejną tragedię. Ostatnie miesiące przed ślubem z Tomkiem spędziła czuwając w szpitalu u ojca (Juliusz Krzysztof Warunek). Mężczyzna wyzdrowiał, oby Tomek też miał tyle szczęścia!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: