SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1303: Tomek w śpiączce. Lekarze walczą o życie policjanta

M jak miłość, odcinek 1303: Tomek w śpiączce. Lekarze walczą o życie policjanta

02.05.2017, godz. 11:45
M jak miłość odc. 1160. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1160. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Tomek (Andrzej Młynarczyk) umrze w "M jak miłość"?! W 1303 odcinku "M jak miłość" policjant trafi do szpitala w ciężkim stanie, zapadnie w śpiączkę, a lekarze tygodniami będą walczyć o jego życie. Zrozpaczona Asia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie czuwać przy szpitalnym łóżku swojego męża, ale lekarz będzie próbował przygotować ją na najgorsze. Tomek Chodakowski może nie przeżyć...

M jak miłość" odcinek 1303 w poniedziałek, 22.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Tomek wiele ryzykuje pracując w CBŚ. Funkcjonariusz naraził się gangsterom podczas akcji, na której Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zastrzelił jednego z bandziorów. Brat zmarłego będzie chciał się zemścić i zacznie śledzić Chodakowskiego.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1300: Karski zniszczy Tomkowi życie

W 1303 odcinku "M jak miłość" Tomek będzie jechać do domu na imieniny Asi, ale po drodze będzie świadkiem bójki na przystanku tramwajowym. Chodakowski działając w imię prawa zajmie się napastnikami zaatakowanego chłopaka i w tym momencie sam padnie ofiarą bandziora, który cały czas go śledzi.

Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski) zada policjantowi cios nożem i dopełni obietnicę by pomścić śmierć swojego brata. Policjant zostanie przetransportowany do szpitala. Maryla (Katarzyna Kapiasova) od razu powiadomi Asię o tragedii.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowa piosenka z serialu "M jak miłość" - POSŁUCHAJ YOUTUBE

Zrozpaczona Chodakowska przyjedzie do szpitala z Agnieszką (Magdalena Walach). Kobiety dowiedzą się, że stan Tomka jest krytyczny. Lekarze tygodniami będą walczyć o jego życie. W 1304 odcinku "M jak miłość" lekarz poinformuje Joasię, że jej ukochany miał tamponadę serca - a to zagraża jego życiu. Czy Tomek obudzi się ze śpiączki? O wszystkim przekonamy się w "M jak miłość" dopiero po wakacjach. Producenci będą trzymać nas w niepewności.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: