SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1303: Sielski poranek rodziny Tomka przed tragedią

M jak miłość, odcinek 1303: Sielski poranek rodziny Tomka przed tragedią

20.05.2017, godz. 17:30
M jak miłość odcinek 1303, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Zosia (Julia Wróblewska), Wojtuś
M jak miłość odcinek 1303, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Zosia (Julia Wróblewska), Wojtuś foto: mjakmilosc.tvp.pl

W 1303 odcinku serialu "M jak miłość" zanim dojdzie do próby zabójstwa Tomka (Andrzej Młynarczyk), rodzina Chodakowskich spędzi wspólnie szczęśliwe, ostatnie chwile. Policjant w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" spędzi najprawdopodobniej ostatnie imieniny ze swoją ukochaną żoną!

M jak miłość" odcinek 1303 w poniedziałek, 22.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1303 odcinku serialu "M jak miłość" Chodakowscy spędzą przepiękny poranek. Joasia będzie obchodziła swoje imieniny. O poranku obudzi się w pustym łóżku. Czatując w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" przy drzwiach usłyszy kroki nadchodzące w stronę sypialnie jej i Tomka.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1303: Agnieszka największym wsparciem Asi

W 1303 odcinku serialu "M jak miłość" Chodakowska natychmiast wskoczy do łóżka, udając, że śpi. Po chwili dzieci i Tomek wejdą do pokoju, obdarowując ją imieninowymi upominkami. Joasia będzie w niebie, zresztą tak samo, jak jej ukochany mąż, który klasycznie nie będzie mógł oderwać wzroku od przepięknej małżonki. Synek zrobi im zdjęcie.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1303: Głowacki zabije Tomka w szpitalu?

A już niedługo potem w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" ich całe szczęście runie w gruzach, a życie zamieni się w koszmar, który potrwa do momentu, do którego Tomek nie wybudzi się ze śpiączki...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: