SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1303: Radek zdobywa Olgę

M jak miłość, odcinek 1303: Radek zdobywa Olgę

21.05.2017, godz. 10:30
M jak miłość odcinek 1303, Radek (Tomasz Włosok), Olga (Katarzyna Grabowska)
M jak miłość odcinek 1303, Radek (Tomasz Włosok), Olga (Katarzyna Grabowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1303 odcinku serialu "M jak miłość" Radek (Tomasz Włosok) okaże Oldze (Katarzyna Grabowska), że potrafi się postarać o kobietę! Będzie wobec Góreckiej niezwykle romantyczny... Co zrobi Radek dla Olgi w 1303 odcinku serialu "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1303 w poniedziałek, 22.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1303 odcinku serialu "M jak miłość" Olga stanie przed ogromnym wyzwaniem. Będzie miała zaprezentować swoje prace na uczelni, jednakże strach ogarnie ją przed wejściem. Stojącą w padającym śniegu, odnajdzie ją Radek. Olga w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" spyta podenerwowana, co tutaj robi.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1303: Agnieszka największym wsparciem Asi

- Ty mały tchórzu... - odpowie rozbawiony - Szoruj na uczelnię, ale już!
- Co ty tu robisz?
- Wspieram cię
- Powinnam to sobie odpuścić. I tak nie mam szans, rozumiesz?
- Nie kombinuj, odwracaj się i zasuwaj - Radek popchnie Olgę w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" w kierunku wejścia i da jej kopniaka "na szczęścia" - Zabieraj się stąd. Ty i twój zgrabny tyłeczek. Powodzenia! - Górecka zachęcona słowami przyjaciela ruszy w kierunku wejścia. Kiedy zniknie za drzwiami uczelni, Radek zza kurtki wyjmie bukiet kwiatów. Będzie czekał na mrozie, a w końcu na horyzoncie pojawi się Górecki (Piotr Wysocki). Podczas rozmowy z ojcem Olgi w 1303 odcinku serialu "M jak miłość", Radek powie:
- Cały czas jej mówię, że ma talent, że jest świetna... W ogóle uważam, że jest najlepsza z całej tej bandy oszołomów.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1303: Głowacki zabije Tomka w szpitalu?

Radek nie pomyli się i w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" aż dwie prace Olgi, jako jedynej z pierwszego roku, dostaną miejsce w wystawie. Cała trójka pojedzie na wycieczkę za miasto... A wieczorem w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" Górecka i Radek przypieczętują pięknie spędzony dzień, namiętną nocą!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: