SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1303: Piotrek odejdzie od Góreckiego

M jak miłość, odcinek 1303: Piotrek odejdzie od Góreckiego

10.05.2017, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1301, Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość odcinek 1301, Piotrek (Marcin Mroczek) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W 1303 odcinku serialu "M jak miłość" rozegra się walka o Piotrka (Marcin Mroczek)! Zduński będzie w kropce, ponieważ zarówno Górecki (Piotr Wysocki), jak i kancelaria Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) będą zainteresowani współpracą z nim. Piotrek w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" zdecyduje się odejść od ojca Olgi (Katarzyna Grabowska).

M jak miłość" odcinek 1303 w poniedziałek, 22.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Już w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" Piotrek podejmie decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu i karierze. Okaże się, że Zduński stał się bardzo rozchwytywanym pracownikiem. Niedługo ponownie będzie mógł zacząć wykonywać swój zawód, co nie umknie oczywiście Góreckiemu.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1304: Asia modli się o życie Tomka

Ojciec Olgi w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" będzie chciał za wszelką cenę zatrzymać przy sobie Piotrka! Biznesmen wie, że może polegać na Zduńskim, a na dodatek uważa, że mężczyzna ma bardzo dobry wpływ na córkę. W 1303 odcinku serialu "M jak miłość" Piotrek postanowi poradzić się żony:
- Górecki powiedział, że przebije każdą stawkę konkurencji… Nie wiem, Kinga, będziemy musieli się zastanowić. Nie dam rady ciągnąć tego na dwa fronty: w kancelarii i u Góreckiego…

Przeczytaj: M jak miłość. Relacja z planu serialu. M jak miłość od kuchni - WIDEO

Piotrek w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" będzie musiał wybrać - praca w wymarzonym zawodzie albo przyjemna, choć nie tak bardzo spełniająca, praca u Góreckiego za duże pieniądze. W końcu Zduński zdecyduje się wybrać pracę w kancelarii. Wpływ będzie miała na niego matka Poli, której zaoferuje pomoc w uwolnieniu się od bijącego ją męża.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: