SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1303: Pierwszy seks Olgi i Radka

M jak miłość, odcinek 1303: Pierwszy seks Olgi i Radka

22.05.2017, godz. 19:23
M jak miłość odcinek 1303, Radek (Tomasz Włosok), Olga (Katarzyna Grabowska), stalker
M jak miłość odcinek 1303, Radek (Tomasz Włosok), Olga (Katarzyna Grabowska), stalker foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1303 odcinku serialu "M jak miłość" Olga (Katarzyna Grabowska) i Radek (Tomasz Włosok) spędzą namiętną noc w swoich objęciach! W końcu dojdzie do ich zbliżenia. Niestety, będą mieli obserwatora... Stalker z Bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" będzie obserwował, jak Olga i Radek uprawiają seks!

M jak miłość" odcinek 1303 w poniedziałek, 22.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1303 odcinku serialu "M jak miłość" Olga i Radek zdecydują się pójść o krok dalej i pójdą ze sobą do łóżka! Radek już od jakiegoś czasu miał ochotę na Górecką, lecz ta (całkiem słusznie, jak się okazało), długo się wzbraniała.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1303: Lekarz przygotowuje Asię na śmierć Tomka

- I co mnie zaczepiasz, co? - spyta Olga w 1303 odcinku serialu "M jak miłość", kiedy Radek zajdzie ją od tyłu i przygwoździ do drzwi. Górecka odwróci się przodem do "kolegi".
- Nie wiem, ale coś mnie cholernie ciągnie do ciebie - odpowie jej zalotnie Radek.
- No to akurat jestem w stanie zrozumieć - stwierdzi Olga w 1303 odcinku serialu "M jak miłość", po czym przyciągnie chłopaka do siebie. Ten chwyci ją w ramiona, podniesie i zaniesie do łóżka.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1303: Asia i Agnieszka zaprzyjaźnią się po ataku na Tomka

Kiedy para będzie zajęta igraszkami pomiędzy sobą w 1303 odcinku serialu "M jak miłość", nie będzie świadoma, że przez okno całą akcję obserwuje namolny klient z Bistro.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: