SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1303: Lekarz przygotowuje Asię na śmierć Tomka

M jak miłość, odcinek 1303: Lekarz przygotowuje Asię na śmierć Tomka

17.05.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1303, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1303, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto:

W 1303 odcinku "M jak miłość" Tomek (Andrzej Młynarczyk) padnie ofiarą nożownika Głowackiego (Maciej Wilewski) i w bardzo ciężkim stanie trafi do szpitala. Asia (Barbara Kurdej-Szatan) od razu zjawi się na miejscu, ale lekarze nie będą pozostawiali jej złudzeń - Chodakowski może tego nie przeżyć. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość" i czy Tomek umrze?

M jak miłość" odcinek 1303 w poniedziałek, 22.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1303 odcinku "M jak miłość" Tomek  jadąc na imieniny Asi zainterweniuje na przystanku, na którym dojdzie do bójki między młodymi chuliganami. Głowacki, który cały czas ma policjanta na oku, w całym zamieszaniu zaatakuje go nożem i spowoduje, że policjant w bardzo ciężkim stanie trafi do szpitala.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1303: Tomek nie chce żyć. Co się wydarzy dalej w M jak miłość?

Już w karetce Tomek otrze się o śmierć. Gdy zostanie przetransportowany na miejsce i podpięty do aparatury podtrzymującej życie wcale nie będzie lepiej. Jego stan będzie krytyczny. Serce Chodakowskiego może nie wytrzymać więc lekarze od razu uprzedzają Joasię, że może wydarzyć się najgorsze.

- Obawiam się, że nadchodzi ten moment, w którym powinna się pani przygotować się na najgorsze - usłyszy od lekarza zapłakana Asia.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1303: Tomek w śpiączce. Lekarze walczą o życie policjanta

Tym razem sprawa jest poważna. To nie zwykłe draśnięcie, a cios, który może okazać się śmiertelnym! Chodakowski leży w śpiączce, a lekarze walczą o jego życie. O tym, co wydarzy się dalej dowiemy się dopiero w "M jak miłość" po wakacjach 2017.

- Ja sobie zawsze tak myślę, że jak u mnie wszystko jest dobrze, to sobie myślę, że zaraz coś się popsuje, coś na pewno się stanie. Na co dzień nie myśli się o śmierci. Zawsze kiedy ta śmierć przychodzi jest szok i niezrozumienie - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: