SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1303: Asia i Agnieszka zaprzyjaźnią się po ataku na Tomka

M jak miłość, odcinek 1303: Asia i Agnieszka zaprzyjaźnią się po ataku na Tomka

17.05.2017, godz. 21:00
M jak miłość odcinek 1303, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odcinek 1303, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

W "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) przeżyje wielki dramat. Zaledwie kilka miesięcy po ślubie, życie Tomka (Andrzej Młynarczyk) stanie pod znakiem zapytania. Chodakowska będzie mogła wtedy polegać na Agnieszce (Magdalena Walach). Już w 1303 odcinku "M jak miłość" kobiety razem pojadą do szpitala. Olszewska - choć jej też będzie ciężko - z całego serca będzie wspierać Joasię.

M jak miłość" odcinek 1303 w poniedziałek, 22.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie - to szalenie prawdziwe powiedzenie. Joasia przekona się o tym na własnej skórze, bo po wypadku Tomka będzie mogła polegać jedynie na Agnieszce, która do tej pory była jej rywalką. Ostatnio jednak obie panie zakopały wojenny topór i zaczęły się świetnie dogadywać.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1303: Tomek umrze? Co wydarzy się w M jak miłość przed wakacjami 2017?

W 1303 odcinku "M jak miłość" Joasia odbierze od Maryli (Izabea Kapiasova) telefon. Policjantka przekaże Chodakowskiej tragiczne wieści - Powinnaś jak najszybciej jechać na miejsce - powie Maryla tłumacząc, że Tomek został zaatakowany przez nożownika, a jego stan jest ciężki.

Joasia od razu zbierze się do szpitala, a od początku towarzyszyć będzie jej Agnieszka. Olszewska będzie starała się wspierać Chodakowską, choć to nie takie proste. Lekarze nie będą pozostawiać jej złudzeń - Należy przygotować się na najgorsze - lekarz wyzna, że Tomek może nie przeżyć.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1303: Tomek w śpiączce. Lekarze walczą o życie policjanta

- Joasia przeżywa najcięższe chwile w swoim życiu. Chciałabym na tyle ile Agnieszka może... być dla niej wsparciem. Moja bohaterka jest w trudnym położeniu. Kocha ojca swojego dziecka, ale gdzieś jest też przyjaciółką nowej rodziny, którą on stworzył. Agnieszka będzie próbowała balansować pomiędzy swoim bólem, cierpieniem i próbuje też być wsparciem dla Asi - powiedziała Magdalena Walach w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: