SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1303: Agnieszka największym wsparciem Joasi

M jak miłość, odcinek 1303: Agnieszka największym wsparciem Joasi

22.05.2017, godz. 19:23
M jak miłość odcinek 1303, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odcinek 1303, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

W 1303 odcinku "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach) przyjedzie do szpitala razem z Asią (Barbara Kurdej-Szatan) gdy tylko dowie się o tragedii, która spotkała Tomka (Andrzej Młynarczyk). Żona policjanta będzie w rozpaczy, a jego dawna kochanka i matka jego córki będzie dla niej największym wsparciem. To test prawdziwej przyjaźni. Olszewska będzie podnosić Joasię na duchu, choć sama drży o życie Chodakowskiego. Co wydarzy się w "M jak miłość" przed wakacjami 2017?

M jak miłość" odcinek 1303 w poniedziałek, 22.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1303 odcinku "M jak miłość" Tomek zraniony przez nożownika trafi do szpitala z ciężkimi obrażeniami i nie wiadomo, czy lekarze zdołają go uratować. Asia od razu pojedzie do szpitala, a razem z nią Agnieszka, która także będzie załamana stanem swojego dawnego kochanka.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1303: Tomek umrze? Co wydarzy się w M jak miłość przed wakacjami 2017?

- Joasia przeżywa najcięższe chwile w swoim życiu. Chciałabym na tyle ile Agnieszka może... być dla niej wsparciem. Moja bohaterka jest w trudnym położeniu. Kocha ojca swojego dziecka, ale gdzieś jest też przyjaciółką nowej rodziny, którą on stworzył. Agnieszka będzie próbowała balansować pomiędzy swoim bólem, cierpieniem i próbuje też być wsparciem dla Asi - powiedziała Magdalena Walach w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1303: Tomek w śpiączce. Lekarze walczą o życie policjanta

Agnieszka nie zostawi Joasi w takim stanie i też będzie przesiadywać w szpitalu martwiąc się o Tomka. Tragedia Chodakowskiego sprawi, że najważniejsze kobiety w jego życiu połączy silna więź. Szkoda tylko, że wszystko odbywa się w takich okolicznościach...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: