SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1302: Marcin pobije Olka

M jak miłość, odcinek 1302: Marcin pobije Olka

09.05.2017, godz. 09:19
M jak miłość odcinek 1302, Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1302, Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel) foto:

W 1302 odcinku "M jak miłość" braterska zażyłość Olka (Maurycy Popiel) i Marcina (Mikołaj Roznerski) zostanie wystawiona na próbę. Chodakowski przywiezie Magdę (Anna Mucha) do mieszkania jej męża. Nieoczekiwanie oboje zastaną lekarza w objęciach Anety (Ilona Lewandowska)! Marcin nie wytrzyma i zaatakuje młodszego brata, a Madzia będzie już pewna, że Olek nie jest jej wart. Co dokładniej wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość" w TVP2?

M jak miłość" odcinek 1302 we wtorek, 16.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Aż nie chce się wierzyć, że Olek jest takim dupkiem. Niby wrócił do Warszawy ratować swoje małżeństwo z Madzią, a i tak znów da się owinąć Anecie wokół palca! Marcin będzie w szoku widząc, że jego brat wciąż ma romans...

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1302: Po rozstaniu z Olkiem, Magda zamieszka na Deszczowej

W 1302 odcinku "M jak miłość" relacje Chodakowskich nie będą poprawne. Magda będzie wiedziała już o zdradzie męża i postanowi wynieść się z domu. Tymczasem Marcin zrobi wszystko, by ratować małżeństwo brata. Gdy zawiezie Chodakowską do domu niestety nie będzie już czego usprawiedliwiać.

Magda pożałuje, że wróciła, gdy zobaczy ukochanego w ramionach Anety. Cwana kochanka wszystko zaplanowała, a intryga najwidoczniej się powiedzie. Chodakowska wyprowadzi się na Deszczową, a rozgoryczony Marcin, uderzy brata!

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin i Agnieszka będą razem?

Marcin od początku stał po stronie Magdy i nie chciał być w to zamieszany. Braterskie relacje jednak wygrały i mężczyzna postanowił pomóc bratu. Gdy ten został jednak przyłapany  na gorącym uczynku - nie ma o czy mówić. Marcin sam nie jest święty, ale zachowanie Olka przyprawia o mdłości. Chora na serce Madzia już nigdy nie wybaczy sobie, że poślubiła takiego drania.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: