SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1302: Jacek zaopiekuje się Joasią po śmierci Tomka

M jak miłość, odcinek 1302: Jacek zaopiekuje się Joasią po śmierci Tomka

19.04.2017, godz. 11:31
M jak miłość odcinek 1255 Asia (Barbara Kurdej-Szatan) Jacek (Jan Wieczorowski) Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1255 Asia (Barbara Kurdej-Szatan) Jacek (Jan Wieczorowski) Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto:

Tomek (Andrzej Młynarczyk) umrze? W 1300 odcinku "M jak miłość" grupa policjantów pod jego dowództwem zadrze z bandziorami. Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zastrzeli jednego z nich, a brat zabitego będzie chciał się zemścić. W 1302 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zacznie bać się o własne życie. Poprosi więc Jacka (Jan Wieczorkowski), by w razie jego śmierci zaopiekował się Asią (Barbara Kurdej-Szatan) i dziećmi.

M jak miłość" odcinek 1302 we wtorek, 9.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1300 odcinku "M jak miłość" Tomek wygryzie Karskiego i zostanie nowym dowódcą brygady. Od razu weźmie się do pracy i zaplanuje zatrzymanie groźnej szajki przestępców.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1296: Artur nie odsiedzi wyroku

W czasie brawurowej akcji Karski zastrzeli jednego z bandziorów, a jego brat Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski) będzie chciał się zemścić. Postanowi więc dopaść Tomka, ale wcześniej będzie go nękać telefonami i wiadomościami. "Życie za życie" - taką wiadomość Chodakowski odbierze w 1302 odcinku "M jak miłość".

Tomek będzie przerażony nie na żarty, ale gdy Jacek zaproponuje mu wspólny biznes, policjant odmówi. Stwierdzi, że mimo ryzyka bardzo kocha swoją pracę i nie zamierza tchórzyć.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1296: Iza traci przytomność! Czy jej ciąża jest zagrożona?

W 1302 odcinku "M jak miłość" Chodakowski poprosi przyjaciela, żeby w wypadku jego śmierci, zaopiekował się Joasią. Biznesmen z pewnością by to zrobił, w końcu podkochuje się w uroczej blondynce i nie pozwoliłby jej zostać samej. Mamy jednak nadzieję, że to nie będzie konieczne, bo Tomek rozprawi się z gangsterem, który mu grozi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: