SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1301: Rozstanie Chodakowskich. Olek stawia warunki

M jak miłość, odcinek 1301: Rozstanie Chodakowskich. Olek stawia warunki

13.05.2017, godz. 10:15
M jak miłość odcinek 1301, Olek (Maurycy Popiel)
M jak miłość odcinek 1301, Olek (Maurycy Popiel) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Olek (Maurycy Popiel) w 1301 odcinku serialu "M jak miłość" odniesie porażkę i straci Magdę (Anna Mucha), możliwe, że na zawsze. Żona dowie się o zdradzie i co raczej jest oczywiste, nie będzie chciała widzieć męża. Chodakowski tak tego nie zostawi i zaszantażuje ukochaną w 1301 odcinku serialu "M jak miłość". Magda będzie musiała się z nim spotkać.

M jak miłość" odcinek 1301 w poniedziałek, 15.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1301 odcinku serialu "M jak miłość" Aneta (Ilona Lewandowska) w ramach zemsty na Olku pójdzie do kancelarii i powie Magdzie o ich romansie. Świadkiem całej sytuacji będzie Budzyński (Krystian Wieczorek). Wyrzuci kochankę Olka z biura i zajmie się przyjaciółką.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1302: Ostatnia noc Asi i Tomka przed tragedią

Magda w 1301 odcinku serialu "M jak miłość" poprosi Andrzeja, żeby został jej prawnikiem. Spakuje swoje rzeczy i wyniesie się do Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) na Deszczową. W międzyczasie Budzyński złoży wizytę Olkowi i wyjaśni mu sytuację. Pomiędzy mężczyznami dojdzie do ostrego spięcia, a Chodakowski nawet posunie się do gróźb względem szefa swojej żony!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1301: Aneta grozi Olkowi. Kryńska zniszczy mu życie

Andrzej w 1301 odcinku serialu "M jak miłość" będzie chciał odebrać Maćka (Franciszek Przanowski) i dostarczyć do Magdzie. Chodakowski się nie zgodzi. Powie, że nie odda jej syna, dopóki ona się z nim nie zobaczy i nie porozmawiają.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: