SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1301: Romans Magdy i Andrzeja

M jak miłość, odcinek 1301: Romans Magdy i Andrzeja

10.05.2017, godz. 13:12
M jak miłość odcinek 1301, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
Kolejny czuły pocałunek Magdy i Andrzeja to jest coś, na co czekają widzowie z niecierpliwością! foto: mjakmilosc.tvp.pl

W 1301 odcinku serialu "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) dowie się o zdradzie Olka (Maurycy Popiel), a Andrzej (Krystian Wieczorek) ostatecznie rozwiedzie się z Martą (Dominika Ostałowska). Pomiędzy Budzyńskim i Chodakowską w 1301 odcinku serialu "M jak miłość" dojdzie do kolejnego pocałunku!

M jak miłość" odcinek 1301 w poniedziałek, 15.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1301 odcinku serialu "M jak miłość" Magda dowie się, że Olek od kilku miesięcy okłamywał ją i miał romans ze swoją koleżanką z pracy, Anetą (Ilona Lewandowska). Kochanka Chodakowskiego w końcu w 1301 odcinku serialu "M jak miłość" dopnie swego i poinformuje żonę Olka o zdradzie. To właśnie Andrzej, który w 1301 odcinku "M jak miłość" weźmie rozwód z Martą, wyrzuci Anetę z kancelarii.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1301: Marta i Andrzej po rozwodzie będą przyjaciółmi

- Jeśli chodzi o uczucia jakieś między mną, a Magdą to ta chemia jest wyczuwalna i nie trzeba nic dopowiadać. Bardziej chodzi o to, jakie decyzje podejmujemy w tej sprawie. To jest na tym poziomie, szczególnie, że mówimy o ludziach już dojrzałych, którzy mają jakiś bagaż, nawet duży, doświadczeń - powiedział Krystian Wieczorek, czyli serialowy Andrzej, w "Kulisach serialu M jak miłość".

W 1301 odcinku serialu "M jak miłość" roztrzęsiona Chodakowska poprosi swojego szefa, aby był jej prawnikiem podczas rozwodu. Chociaż później będzie miała wątpliwości co do zmiany stanu cywilnego, to Andrzej wyjdzie z nią wieczorem w 1301 odcinku serialu "M jak miłość" i pocałuje podczas spaceru!

Przeczytaj: M jak miłość. Relacja z planu serialu. M jak miłość od kuchni - WIDEO

Przypominamy, że przez kilka ostatnich miesięcy w serialu "M jak miłość", to właśnie Budzyński wspierał Magdę praktycznie we wszystkim, od wychowywania syna, przez jej rozterki sercowe, aż po chociażby uratowanie otrutego przez Olka kota. Sam Maciek (Franciszek Przanowski) zdaje się bardziej traktować jak ojca Andrzeja, niż Chodakowskiego. Jaką decyzję podejmą Magda z Andrzejem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: