SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1301: Marta i Andrzej po rozwodzie będą przyjaciółmi

M jak miłość, odcinek 1301: Marta i Andrzej po rozwodzie będą przyjaciółmi

09.05.2017, godz. 21:37
M jak miłość, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto:

W 1301 odcinku "M jak miłość" Marta Budzyńska (Dominika Ostałowska) pofatyguje się do Polski, by osobiście stawić się na rozwodzie. Andrzej (Krystian Wieczorek) będzie zaskoczony jej obecnością, bo do tej pory jego żona utrzymywała, że w sądzie będzie reprezentować ją pełnomocnik. Rozwód Budzyńskich to dla sądu sprawa kilkunastu minut. Po wszystkim - gdy już oficjalnie nie będą rodziną - Andrzej zaprosi swoją byłą żonę na kawę. Co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1301 w poniedziałek, 15.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" małżeństwo Budzyńskich dobiega końca. Fani tej pary mają powody do zmartwień. To rozstanie nie jest jednak zaskoczeniem. Ich związek od dawna nie układał się pomyślnie. W 1301 odcinku "M jak miłość" Marta i Andrzej spotkają się w sądzie na sprawie rozwodowej.

Budzyńska zapewniała, że będzie miała pełnomocnika, ale w ostatniej chwili zmieni zdanie i osobiście pojawi się w Warszawie - Cieszę się, że możemy się spotkać i normalnie porozmawiać - powie Marta, a Andrzej wyzna, że dla niego to równie ważne.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1301: Magda wie o zdradzie Olka. Andrzej zostanie jej adwokatem podczas rozwodu?

Rozprawa rozwodowa nie będzie trwała długo. Minie raptem pół godziny i Budzyńscy nie będą już oficjalnie rodziną. Po wszystkim prawnik zaprosi byłą żonę na kawę. Podczas spotkania Marta zapewni go, że nie będzie mu utrudniać kontaktów z Anią (Weronika Wachowska).

-Niedługo przylecimy na dłużej. Ja odwiedzę rodziców, a Ania spędzi ten czas z tobą. Nie wyobrażam sobie, żebyś tak nagle mógł zniknąć z jej życia - powie Marta. Choć rozstanie nigdy nie jest dobrą nowiną, trzeba przyznać, że Budzyńscy potrafią rozejść się z klasą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: