SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1301: Marta i Andrzej dostaną rozwód

M jak miłość, odcinek 1301: Marta i Andrzej dostaną rozwód

18.04.2017, godz. 20:00
M jak miłość, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość, Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto:

W 1301 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) i Marta (Dominika Ostałowska) spotkają się na sali sądowej. Budzyńscy wezmą rozwód w przyjacielskiej atmosferze, a potem pójdą razem na lunch, żeby ustalić, jak teraz będzie wyglądało ich życie i kto powinien zająć się Anią (Weronika Wachowska). Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"? Sprawdźcie!

M jak miłość" odcinek 1301 w poniedziałek, 15.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1301 odcinku "M jak miłość" Andrzej stawi się na sali rozpraw i spotka tam Martę. Choć Budzyńska zapewniała, że będzie ją reprezentować pełnomocnik, postanowiła osobiście przylecieć do Polski i ostatni raz spotkać się z mężem.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1301: Magda wie o zdradzie Olka. Andrzej zostanie jej adwokatem podczas rozwodu?

Budzyńscy rozejdą się w przyjacielskiej atmosferze. Oboje mają już nowe życie. Marta znalazła partnera w Kanadzie, a Andrzej uwodzi Magdę (Anna Mucha). Po sprawiedliwej rozprawie Budzyńscy już jako rozwodnicy pójdą do restauracji, by ustalić obowiązki rodzicielskie.

Marta uzna, że najlepiej będzie, jeśli Budzyński będzie utrzymywał kontakt z córką. Doda, że wkrótce przyjedzie z nią do Polski na ferie. - Przemyślałam sobie wszystko i chcę żebyś był obecny w jej życiu - powie prawniczka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: