SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1301: Magda wie o zdradzie Olka. Andrzej zostanie jej adwokatem podczas rozwodu?

M jak miłość, odcinek 1301: Magda wie o zdradzie Olka. Andrzej zostanie jej adwokatem podczas rozwodu?

18.04.2017, godz. 10:40
M jak miłość odcinek 1289, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odcinek 1289, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1301 odcinku serialu "M jak miłość" w końcu do tego dojdzie - Magda (Anna Mucha) oficjalnie dowie się o zdradzie męża! Aneta (Ilona Lewandowska) dopnie swego i sama wyzna jej prawdę o romansie z Olkiem (Maurycy Popiel). Zdruzgotana Chodakowska w 1301 odcinku serialu "M jak miłość" poprosi Andrzeja (Krystian Wieczorek) o wystąpienie w roli jej adwokata. Czy dojdzie do rozwodu?

M jak miłość" odcinek 1301 w poniedziałek, 15.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Po świętach Bożego Narodzenia, w 1301 odcinku serialu "M jak miłość" Olek zgodnie z obietnicą złożoną kochance, bratu (Mikołaj Roznerski), a nawet Budzyńskiemu, zdecyduje się powiedzieć w końcu swojej żonie o romansie z Anetą. Chodakowski dokona wyboru, zgodnie z sugestią Andrzeja, i postanowi zerwać kontakt z "koleżanką".

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1296: Iza powie Marcinowi o ciąży

Aneta w 1301 odcinku serialu "M jak miłość" nie będzie potrafiła poradzić sobie z porzuceniem przez Olka. Ukochany stwierdzi, że już więcej się nie spotkają, bo postanowił przyznać się przed Magdą do błędu i wrócić do rodziny. Aneta niewiele myśląc znowu w 1301 odcinku serialu "M jak miłość" spróbuje skontaktować się bezpośrednio z Chodakowską. I tym razem jej się uda.

Kiedy w 1301 odcinku serialu "M jak miłość" nie zastanie żony swojego ukochanego w domu, pojedzie do kancelarii. Bez owijania w bawełnę powie jej, kim naprawdę jest. W ramach zemsty za kłamstwa Olka, Aneta wyżyje się na Bogu ducha winnej Madzi, mówiąc jej kłamstwa na temat przyczyn zdrady - naopowiada Chodakowskiej w 1301 odcinku serialu "M jak miłość", że Olek nie rozwodzi się z nią jedynie z litości, bo nie może mieć dzieci i ma chore serce...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1296: Urodziny Marzenki. Marcin stanie w obronie kumpla

Budzyński widząc sytuację, wyrzuci Anetę z kancelarii. Magda poprosi przyjaciela w 1301 odcinku serialu "M jak miłość", aby został jej adwokatem, na co Andrzej oczywiście z chęcią przystanie. Prawnik wybierze się do Olka powiedzieć mu o zaistniałej sytuacji oraz w celu zabrania Maćka (Franciszek Przanowski). Chodakowski odmówi wydania syna, dopóki Magda z nim nie porozmawia. Podczas wieczornego spaceru w 1301 odcinku "M jak miłość", Budzyński przekazując Magdzie stanowisko jej męża, ponownie ją pocałuje. Czy dojdzie do rozwodu Chodakowskich? Wszystko wskazuje na to, że odpowiedź jest twierdząca.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: