SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1301: Jacek i Tomek będą wspólnikami?

M jak miłość, odcinek 1301: Jacek i Tomek będą wspólnikami?

10.05.2017, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1301, Tomek (Andrzej Młynarczyk), Jacek (Jan Wieczorkowski)
Tomek mówi Jackowi: - (...) Ja mówiłem poważnie. Zresztą sam rozpocząłeś ten temat. - Daj spokój. - Wiesz, jak jest. Zaopiekujesz się moją rodziną? Zrobisz to dla mnie? foto:

W 1301 odcinku "M jak miłość" Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Jacek (Jan Wieczorkowski) już zapomnieli o swoich nieporozumieniach, których powodem była Asia (Barbara Kurdej- Szatan). Chodakowski poślubił uroczą blondynkę, a biznesmen stracił szansę na udany romans. W premierowych odcinkach "M jak miłość" Jacek zaproponuje przyjacielowi wspólny biznes. Czy Tomek przyjmie jego propozycję?

M jak miłość" odcinek 1301 w poniedziałek, 15.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Tomek i Jacek znają się jeszcze z czasów szkolnych. Chodzili do liceum razem z Agnieszką (Magdalena Walach) i tworzyli nierozłączną trójkę. Kontakt jednak się urwał, gdy przebojowy Jacek wyjechał do pracy za granicę. Po latach nieobecności mężczyzna wrócił do Polski, a Tomek ucieszył się, że znów spotka przyjaciela.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1303: Tomek w śpiączce. Lekarze walczą o życie policjanta

To jednak nie tak miało wyglądać. Niewiele przecież brakowało, żeby Jacek zniszczył związek Chodakowskiego i Asi, dla której dosłownie stracił głowę. Chodakowscy na szczęście są już po ślubie, a Tomek wybaczył przyjacielowi. Jacek nigdy mu tego nie zapomni i właśnie dlatego w 1301 odcinku "M jak miłość" w obawie o jego życie i zdrowie, zaproponuje mu wspólny biznes.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1305: Ewa i Marek będą mieli córeczkę

Tomek mógłby rzucić wtedy ryzykowną pracę w CBŚ - ale to nie dojdzie do skutku. Chodakowski podziękuje Jackowi za kuszącą propozycję. Choć praca policjanta jest ciężka i wymaga wielu poświęceń, mężczyzna nie zamierza rezygnować ze służby. Bardzo możliwe, że wkrótce przepłaci to życiem... Gdy jeden z bandziorów zada cios nożem.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: