SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1301: Kochanka Olka zabije jego żonę?

M jak miłość, odcinek 1301: Kochanka Olka zabije jego żonę?

09.05.2017, godz. 21:37
M jak miłość odcinek 1301, Aneta (Ilona Lewandowska)
M jak miłość odcinek 1301, Aneta (Ilona Lewandowska) foto:

W 1301 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Lewnadowska) nie zgodzi się z decyzją Olka (Maurycy Popiel), który będzie chciał ją rzucić i wrócić do żony. Kryńska będzie mściwa i postanowi zniszczyć małżeństwo Chodakowskich. Dziewczyna nie wie jednak, że jej rywalka ma poważne problemy z sercem. Czy informacja o zdradzie męża nie zabije Magdy w nowych odcinkach "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1301 w poniedziałek, 15.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Magda ma słabe serce i wiecznie choruje. Po przeszczepie przez chwilę było lepiej, ale uciążliwe dolegliwości znów powróciły. Chodakowska łyka leki, które mają pomóc jej normalnie funkcjonować, ale każdy stres to dla jej serca wielkie wyzwanie.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1305: Ewa i Marek będą mieli córeczkę

W 1301 odcinku "M jak miłość" Aneta niewiele myśląc i nie wiedząc oczywiście o chorobie rywalki, postanowi jej powiedzieć o swoim romansie z Olkiem. Jak zareaguje Magda i czy nie poczuje się przez to gorzej?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1303: Tomek w śpiączce. Lekarze walczą o życie policjanta

Chodakowska będzie w szoku, a adrenalina sprawi, że jej serce przez jakiś czas będzie funkcjonowało bez zarzutu. Madzia będzie płakać i od razu podejmie decyzję o rozwodzie. Poprosi Andrzeja (Krystian Wieczorek) żeby reprezentował ją w sądzie i zamieszka u Kingi (Katarzyna Cichopek). Czy gdy emocje opadną, Magda nie przepłaci rozstania zdrowiem i życiem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: