SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1301: Aneta mówi Madzi o romansie z Olkiem

M jak miłość, odcinek 1301: Aneta mówi Madzi o romansie z Olkiem

20.04.2017, godz. 10:45
M jak miłość Magda (Anna Mucha) Aneta (Ilona Lewandowska)
M jak miłość Magda (Anna Mucha) Aneta (Ilona Lewandowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Aneta (Ilona Lewandowska) jest mściwa i zrobi wszystko, żeby Madzia (Anna Mucha) dowiedziała się o niewierności swojego męża. W 1301 odcinku "M jak miłość" brunetka przyzna się do romansu z Olkiem (Maurycy Popiel), a Chodakowska od razu zażąda rozwodu! W premierowych odcinkach "M jak miłość" to Andrzej Budzyński będzie ją reprezentować przed sądem. Spodziewaliście się, że to się tak skończy?

"M jak miłość" odcinek 1301 w poniedziałek, 15.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Wszystko się wyda! W 1301 odcinku "M jak miłość" Olek wróci na stałe do Polski i postanowi raz na zawsze zerwać z Anetą. Madzia znajdzie w jego rzeczach wisiorek, a on skłamie, że to prezent dla niej.

Tymczasem biżuterię kupił właśnie dla Anety na "prezent pożegnalny". Lekarz powie Kryńskiej, że między nimi wszystko skończone i że nie zostawi żony, tak jak obiecywał wcześniej. Wściekła i porzucona kochanka od razu pojedzie do domu Chodakowskich, by o wszystkim powiedzieć Madzi. Nie zastanie jej na miejscu, ale się nie podda i jeszcze tego samego dnia zjawi się w kancelarii.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1301: Magda wie o zdradzie Olka. Andrzej zostanie jej adwokatem podczas rozwodu?

W 1301 odcinku "M jak miłość" Aneta usiądzie naprzeciw Chodakowskiej i bez owijania w bawełnę opowie o szczegółach swojego romansu z lekarzem. Gdy Andrzej (Krystian Wieczorek) dowie się do czego doszło, od razu wyrzuci Kryńską z kancelarii.

Załamana Magda zażąda rozwodu, jej reprezentantem zostanie właśnie Budzyński. Andrzej pocieszy przyjaciółkę i zaopiekuje się Maćkiem (Franciszek Przanowski). Co wydarzy się dalej w "M jak miłość"? O tym przekonamy się już wkrótce na antenie TVP2.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: