SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1300: Nowy Rok u Chodakowskich

M jak miłość, odcinek 1300: Nowy Rok u Chodakowskich

08.05.2017, godz. 21:44
M jak miłość Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) spędzą sylwestra z Agnieszką (Magdalena Walach) i Karskim (Krzysztof Kwiatkowski). W 1300 odcinku "M jak miłość" Chodakowscy zaczną wcielać w życie swój plan zeswatania policjanta i prokuratorki. Uda się? Sprawdźcie, czy w premierowych odcinkach "M jak miłość" Olszewska i jej nowy znajomy będą mogli zaliczyć wieczór do udanych.

M jak miłość" odcinek 1300 we wtorek, 9.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Z okazji Sylwestra Asia i Tomek zorganizują domówkę, na którą zaproszą Agnieszkę i Jakuba Karskiego. To będzie część ich planu, żeby zeswatać Olszewską z policjantem. Uda się?

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1299: Nowy biznes Marysi

To już koleje spotkanie Jakuba z Agą. Poprzednia wspólna kolacja zakończyła się klapą, gdy policjant skrytykował układ rodziny patchworokowej, do której należą jego rozmówcy. Tym razem kobieciarz będzie próbował naprawić swój błąd.

- Piękna, inteligentna, świetnie gotuje. I niestety całkowicie poza moim zasięgiem - powie Karski nie odrywając wzroku od Olszewskiej. - Ideały zwykle są poza zasięgiem - skomentuje Agnieszka.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1301: Magda wie o zdradzie Olka. Andrzej zostanie jej adwokatem podczas rozwodu?

Wieczór jednak będzie można zaliczyć do udanych. W 1300 odcinku "M jak miłość" Karski wyzna Asi i Tomkowi, że długo nie zapomni tego wieczoru. Ciekawe, czy o północy będzie próbował pocałować swoją towarzyszkę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: