SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1300: Iza powie Arturowi o dziecku

M jak miłość, odcinek 1300: Iza powie Arturowi o dziecku

08.05.2017, godz. 21:44
M jak miłość odcinek 1300, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1300, Iza (Adriana Kalska) foto:

W 1300 odcinku "M jak miłość" ciąża Izy (Adriana Kalska) przestanie być sekretem. Lewińska powie Arturowi (Tomasz Ciachorowski) prawdę o tym, że niedługo urodzi dziecko Marcina (Mikołaj Roznerski). Jak zareaguje były narzeczony kuratorki? Coś nam mówi, że tym razem Artur stanie na wysokości zadania i w odróżnieniu od Chodakoskiego zaopiekuje się matką jego dziecka. Sprawdźcie, co wydarzy się dalej w "M jak miłość".

M jak miłość" odcinek 1300 we wtorek, 9.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Iza zaszła w nieplanowaną ciążę z Marcinem. Noc, która miała być ich ostatnią - połączyła ich na zawsze. Niestety nie wszystko układa się tak, jak Lewińska by tego chciała. Po pierwsze Chodakowski nie chce mieć z nią do czynienia, po drugie maleństwo jest chore.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1300: Dziecko Izy i Marcina jest chore?

W 1300 odcinku "M jak miłość" Artur widząc przygnębienie Izy, namówi ją na wspólny, sylwestrowy wieczór. Dziewczyna w końcu się zgodzi i pod wpływem noworocznych emocji powie byłemu o ciąży.

-Chociaż jedno noworoczne życzenie. Hm? - zaproponuje Artur widząc skwaszoną minę Lewińskiej.
-Chciałabym, żeby... moje dziecko w przeciwieństwie do mnie, było szczęśliwe - wydusi z siebie dziewczyna, a Artur aż zaniemówi z wrażenia, gdy połączy w całość wszystkie elementy układanki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: