SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1300: Dziecko Izy i Marcina jest chore

M jak miłość, odcinek 1300: Dziecko Izy i Marcina jest chore

08.05.2017, godz. 21:44
M jak miłość odcinek 1300, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1300, Iza (Adriana Kalska) foto:

W 1300 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) przeżyje dramat, gdy dowie się, że dziecko, które nosi pod sercem jest chore! Lewińska jest w nieplanowanej ciąży z Marcinem (Mikołaj Roznerski), a komplikacje zaczynają się nawarstwiać. Nie dość, że Chodakowski wciąż nie wie o dziecku i nie zamierza kontaktować się byłą kochanką, to Iza fatalnie znosi ciążę. Czy może być jeszcze gorzej? Sprawdźcie, co wydarzy się dalej w "M jak miłość" na TVP2.

M jak miłość" odcinek 1300 we wtorek, 9.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Niedawno w "M jak miłość" Iza dowiedziała się, że jest w ciąży. Chodakowski jednak nie jest nią zainteresowany i nawet nie odczytał listu, w którym chciała poinformować go, że wkrótce będą rodzicami.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1300: Marcin odrzuci zaloty Pauliny

W 1300 odcinku "M jak miłość" będzie jeszcze gorzej. Lewińska odbierze niepokojący telefon od lekarki prowadzącej jej ciążę:

-Przepraszam, że niepokoję, ale przyszły wyniki badań i będziemy musiały je powtórzyć. Proszę przyjść do mnie na początku stycznia.
-Dobrze. Coś się stało? - zapyta zmartwiona Iza.
-Nie ma powodu do niepokoju. Po prostu powtórzymy badania - zapewni ją pani doktor. Niedługo później w "M jak miłość" okaże się jednak, że maleństwo, które Iza nosi pod sercem choruje na przepuklinę oponową, którą można wyleczyć jedynie przez operację wewnątrzmaciczną.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1301: Magda wie o zdradzie Olka. Andrzej zostanie jej adwokatem podczas rozwodu?

Lewińska będzie załamana, a na dodatek uzna, że Marcin wie o dziecku i celowo unika z nią kontaktu. W 1305 odcinku "M jak miłość" będzie chciała z nim porozmawiać w cztery oczy, ale on znów ją spławi. Powód? Marcin będzie się spieszyć do Tomka (Andrzej Młynarczyk), który po ataku nożownika będzie walczyć o życie w jednym z warszawskich szpitali.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: