SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1299: Życie Olgi w niebezpieczeństwie

M jak miłość, odcinek 1299: Życie Olgi w niebezpieczeństwie

26.04.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1299, Olga (Katarzyna Grabowska)
M jak miłość odcinek 1299, Olga (Katarzyna Grabowska) foto:

W 1299 odcinku "M jak miłość" Olga (Katarzyna Grabowska) będzie miała powody do niepokoju. Córka Góreckiego (Wojciech Wysocki) powinna uważać na tajemniczego klienta, który będzie chciał zaprosić ją na spotkanie. Dziewczyna odmówi, ale na tym się nie skończy. Stalker (Ziemowit Wasilewski) zacznie śledzić blondynkę. Czy Radek (Tomasz Włosok) zareaguje? Sprawdźcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość".

M jak miłość" odcinek 1299 w poniedziałek, 8.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1299 odcinku "M jak miłość" Olga wpadnie w poważne kłopoty. Pamiętacie klienta z "Bistro za rogiem", który obdarował ją sporym napiwkiem? Mężczyzna nie zniknie szybko z jej życia.

Stalker będzie ją nękać i w premierowych odcinkach "M jak miłość" zacznie namawiać blondynkę na spotkanie.

-Taka piękna, młoda dziewczyna na pewno ma bogatego sponsora - zagada mężczyzna kolejny raz niby "przypadkiem" wpadając na blondynkę w bistro.
-Nie umawiam się z klientami - Górecka będzie zmieszana...  
-Nie odmawiaj - powie mężczyzna i złapie Olgę za rękę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1299: Justyna nie umrze

Dziewczyna pozostanie nieugięta. Prześladowca też nie odpuści i będzie ją śledzić, żeby dowiedzieć się, gdzie mieszka. Czy Olga zorientuje się, że ktoś za nią jedzie? Radek jak najszybciej powinien zamieszkać z ukochaną! Jak myślicie, czy to odstraszyłoby stalkera?

-Nie tylko Radkowi podoba się Olga. Wkrótce pojawi się wielbiciel, który jest zainteresowany tą śliczną kobietą. Nie przeszkadza mu, że ta para ma się ku sobie więc może być ciekawie - powiedział w "Kulisach serialu M jak miłość" Ziemowit Wasilewski, który wcieli się w rolę szaleńca. Zapowiada się więc niezła akcja.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: