SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1299: Prześladowca nęka Górecką

M jak miłość, odcinek 1299: Prześladowca nęka Górecką

25.04.2017, godz. 19:00
M jak miłość odcinek 1299, Olga (Katarzyna Grabowska)
M jak miłość odcinek 1299, Olga (Katarzyna Grabowska) foto:

W 1299 odcinku "M jak miłość" Olga (Katarzyna Grabowska) wpadnie w poważne kłopoty. Pamiętacie klienta z "Bistro za rogiem", który obdarował ją sporym napiwkiem? Mężczyzna nie zniknie szybko z jej życia. Stalker zacznie ją nękać i w premierowych odcinkach "M jak miłość" zacznie namawiać blondynkę na spotkanie. Zacznie się niewinnie, ale potem zrobi się niebezpiecznie. Czego ten facet chce od Góreckiej?

M jak miłość" odcinek 1299 w poniedziałek, 8.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1299 odcinku "M jak miłość" do bistro wraca klient, który niedawno narzucał się Oldze. Próbuje zmusić kelnerkę, by się z nim umówiła. Poprzednio dał jej spory napiwek i tym zapadł jej w pamięć. To jednak dopiero początek przygody ze stalkerem. Uporczywy klient tak łatwo nie odpuści.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1301: Magda wie o zdradzie Olka. Andrzej zostanie jej adwokatem podczas rozwodu?

-Nie tylko Radkowi podoba się Olga. Wkrótce pojawi się wielbiciel, który jest zainteresowany tą śliczną kobietą. Nie przeszkadza mu, że ta para ma się ku sobie więc może być ciekawie - powiedział w "Kulisach serialu M jak miłość" Ziemowit Wasilewski, który wcieli się w rolę stalkera.

Czy mężczyzna jest niebezpieczny? Córka biznesmena jest w niebezpieczeństwie i jedyna nadzieja w Radku, że zareaguje na czas.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1299: Justyna nie umrze

-Olga jest taką dziewczyną, że przyciąga skomplikowane relacje. Tworzy dosyć toksyczne relacje.  Zakochała się w Piotrku, z Radkiem jest jak jest, a teraz pojawi się ktoś, kto wniesie w jej życie więcej chaosu i strach - zdradziła Katarzyna Grabowska, czyli serialowa Olga w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: