SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1299: Barbara martwi się o Marysię

M jak miłość, odcinek 1299: Barbara martwi się o Marysię

26.04.2017, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1155, Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
M jak miłość odcinek 1155, Barbara (Teresa Lipowska), Marysia (Małgorzata Pieńkowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1299 odcinku serialu "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) w końcu nie wytrzyma! Od dłuższego czasu Mostowiakowa zaczęła poważnie martwić się o swoją córkę. Życie Marysi (Małgorzata Pieńkowska) ostatnimi czasy nie było usłane różami. Co wydarzy się w 1299 odcinku serialu "M jak miłość"? O co martwi się Barbara?

M jak miłość" odcinek 1299 w poniedziałek, 8.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1299 odcinku serialu "M jak miłość" Barbara spotka się z Marysią. Matka Rogowskiej nie będzie owijała zbędnie w bawełnę - da stanowczo do zrozumienia swojej córce, że się o nią martwi! Nic dziwnego, kiedy Maria przeżywa rozterki sercowe.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1299: Prześladowca nęka Górecką

- Kochanie, powiedz, co dalej będzie z twoją praca i w ogóle z twoim życiem? - spyta zmartwiona Barbara w 1299 odcinku serialu "M jak miłość" - Uciekasz mi tu w jakieś żarty, dowcipy, a ja wiem, że tak naprawdę jesteś na zakręcie.
Maria odpowie matce ze spokojem:
- Nie pierwszym, mamuś, nie ostatnim, ale jak tu tak siedzę, patrzę na moją kochaną mamę, to o nic się nie boję, o nic się nie martwię -
- Moje dziecko, ja wiem, że ty jesteś dzielna i ze wszystkim sobie poradzisz - zacznie mówić Barbara.
- Na razie nie musze się martwić o pieniądze. Mogę przygotować się do nowego otwarcia. Najważniejsze, żeby lubić to, co się robi.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowa piosenka z serialu "M jak miłość" - POSŁUCHAJ YOUTUBE

Barbara w 1299 odcinku serialu "M jak miłość" nieco się uspokoi na wieść, że Marysia zamierza otworzyć swój własny biznes - szkołę rodzenia. Czy matka i córka zaznają wreszcie odrobiny spokoju?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: