SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1298: Ula zdradza Jankowi bolesne sekrety swojego życia

M jak miłość, odcinek 1298: Ula zdradza Jankowi bolesne sekrety swojego życia

25.04.2017, godz. 16:00
M jak miłość odcinek 1298, Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik)
M jak miłość odcinek 1298, Ula (Iga Krefft), Janek (Tomas Kollarik) foto:

W "M jak miłość" Janek (Tomas Kollarik) pokochał Ulę (Iga Krefft), ale dopiero teraz pozna jej mroczną przeszłość. W 1298 odcinku "M jak miłość" adoptowana córka Mostowiaka (Kacper Kuszewski) opowie ukochanemu o dzieciństwie w domu dziecka i opowie o innych bolesnych wspomnieniach ze swojego życia. Jak zareaguje policjant, gdy pozna prawdę? Czy Ula może czuć się przy nim bezpieczna?

M jak miłość" odcinek 1298 we wtorek, 25.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Janek i Ula są parą, a córka Mostowiaka chyba nie mogła lepiej trafić. Policjant stracił dla niej głowę i nie wyobraża sobie już bez niej życia. Czuje jednak, że ukochana mu nie ufa.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1298: Natalka i Franek kłócą się o Justynę

-Mam wrażenie, że co bym nie robił, to Ula mi nie ufa. Bardzo się staram i nic - wyżali się Janek koleżance z pracy i swojej przyszłej szwagierce.
-Jeśli mam ci doradzić, to po prostu rób swoje i nie trać cierpliwości.
-Domyślam się, że nie miała lekko w życiu.
-Nie miała. Nie zepsuj tego, ok? - poprosi Natalka, ale nie powie mu nic więcej.

Tego samego dnia w "M jak miłość" Janek przygotuje dla Uli niespodziankę i zamówi w cukierni babeczki ze sprośnym napisem "zliżę z ciebie cały lukier" omyłkowo jednak, słodycze trafią w ręce Kisielowej (Małgorzata Różniatowska)! To nie koniec prezentów. W 1298 odcinku "M jak miłość" policjant zaproponuje Uli wspólny wyjazd na Hel, ale ona będzie próbowała się wymigać. To nakłoni chłopaka, do podjęcia bardzo ważnego tematu.

Przeczytaj: M jak miłość. Pogrzeb Lucjana Mostowiaka. Witold Pyrkosz za życia zdradził losy swojego bohatera

-Ula powiedz mi, ale tak szczerze. O co chodzi? Czemu trzymasz mnie na dystans i nie potrafisz mi zaufać? Mogę zrobić coś, żeby to zmienić? (...)
-Kiedy trafiłam do Grabiny, do normalnego domu i dostałam ten ogrom miłości, to było cudownie. Do czasu. Potem znów się zaczęło. Śmierć mamy. Złe decyzje. Głupie związki. Płacz. Nie jestem histeryczką, ale po ostatnich zawirowaniach związanych z facetami boję się i wolę dmuchać na zimne.
-A ja padłem tego ofiarą? I co w związku z tym? Nie dasz mi szansy?
-Nie no, dam. Tylko będę ci patrzeć na ręce bardzo uważnie - wyzna Ula - Chyba cię bardzo lubię, wiesz? - doda dziewczyna, której nagle spadnie kamień z serca. Już dawno z nikim nie rozmawiała tak szczerze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: