SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1298: Natalka odkryje sekret Janka

M jak miłość, odcinek 1298: Natalka odkryje sekret Janka

13.04.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1273 Janek (Tomas Kollarik) Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1273 Janek (Tomas Kollarik) Natalka (Marcjanna Lelek) foto:

Janek (Tomas Kollarik) zrobi się tajemniczy i zacznie coś knuć! W 1298 odcinku "M jak miłość" nie umknie to uwadze Natalki (Marcjanna Lelek), która od razu zacznie być podejrzliwa. Czym będzie spowodowane dziwne zachowanie policjanta? W "M jak miłość" Janek szykuje dla Uli (Iga Krefft) niespodziankę! Sprawdźcie więcej!

M jak miłość" odcinek 1298 we wtorek, 25.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1298 odcinku "M jak miłość" Natalka zauważy, że jej partner zachowuje się dziwnie. Jest tajemniczy i cały czas rozmawia przez telefon. Mostowiakówna zacznie się martwić, że jej siostra wkrótce znów przeżyje bolesne złamanie serca. Ale nic podobnego

-Widzę i słyszę, spiski, telefony. A moja siostra o niczym nie wie - zacznie Natalka.
-Szykuję dla Uli małą niespodziankę - zdradzi policjant, a chwilę później wyjaśni, że zamówił w cukierni ciastko z dedykacją.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1298: Kisielowa da Staszkowi kosza

Morawski zaliczy jednak wpadkę. Pomyli pudełka i to z dedykacją wręczy Staszkowi (Sławomir Holland)! "Chcę żebyś była moim ciasteczkiem. Zliżę z ciebie cały likier" - brzmi napis na słodkościach, które trafiły do przełożonego Janka! Ula będzie rozbawiona, gdy o wszystkim się dowie i wybaczy  ukochanemu pomyłkę. To jednak nie koniec niespodzianek. W 1298 odcinku "M jak miłość" Janek zaproponuje Uli wspólny wyjazd nad morze, a ona oczywiście się zgodzi. Aż miło patrzeć, jak ich uczucie się rozwija!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: