SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1298: Natalka i Franek kłócą się o Justynę

M jak miłość, odcinek 1298: Natalka i Franek kłócą się o Justynę

24.04.2017, godz. 14:00
M jak miłość odcinek 1298, Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1298, Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1297 odcinku serialu "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) w końcu da upust swojej frustracji, którą wywołuje Justyna (Olga Kalicka)! Mostowiakówna ma już serdecznie dość byłej ukochanej swojego partnera, która nie daje im spokoju już od dawna. Pomiędzy Frankiem (Piotr Nerlewski) i Natalką w 1297 odcinku serialu "M jak miłość" dojdzie do spięcia z powodu Justyny!

M jak miłość" odcinek 1298 we wtorek, 25.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1298 odcinku serialu "M jak miłość" Justyna przyjedzie do Franka podczas pracy, pod pretekstem pomocy jednemu nastolatkowi z poprawczaka. Oczywiście Zarzycki ponownie ulegnie swojej byłej ukochanej i zgodzi się jej pomóc...

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1299: Natalka odejdzie od Franka?

Natalka w 1298 odcinku serialu "M jak miłość", ciężko wzdychając, nie wytrzyma i na wspomnienie o Justynie powie do Franka:
- Justyna, Justyna i znowu Justyna! - ukochana leśniczego wybuchnie - Teraz jeszcze mój młodszy brat się w niej zakochał... Nie rozumiem, co wy w niej wszyscy widzicie.
- No jakby to powiedzieć... Ma swoje walory.
- Franek! - zazwyczaj spokojna Mostowiakówna wścieknie się po raz pierwszy od bardzo dawna. Zarzycki w 1298 odcinku serialu "M jak miłość" zacznie tłumaczyć zachowanie Justyny. Natalka postanowi odpuścić, przynajmniej na razie... Później w 1298 odcinku serialu "M jak miłość" nauczycielka przyjdzie do leśniczówki. Podczas nerwowej rozmowy o chłopcu z poprawczaka, Justyna chwyci policjantkę za rękę, a ona natychmiast ją odsunie. Będzie można wyczuć w 1297 odcinku "M jak miłość" napiętą atmosferę i cięte spojrzenia.

Przeczytaj: M jak miłość. Pogrzeb Lucjana Mostowiaka. Witold Pyrkosz za życia zdradził losy swojego bohatera

Niestety, Justyna w 1298 odcinku serialu "M jak miłość" będzie naprawdę przerażona mówiąc o młodocianym przestępcy. Zostanie napadnięta i brutalnie pobita. Pomimo osobistych urazów, Natalka poprzysięgnie zemstę na oprawcy koleżanki!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: