SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1298: Justyna molestuje Franka

M jak miłość, odcinek 1298: Justyna molestuje Franka

03.04.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1253, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski)
Justyna zawsze próbuje uwieść Franka. foto:

Justyna (Olga Kalicka) nie daje za wygraną i w 1298 odcinku "M jak miłość" znów próbuje uwieść Franka (Piotr Nerlewski). Spotka się z nim pod byle pretekstem i w trakcie rozmowy rzuci się na niego z pocałunkiem. Zarzycki odskoczy jak poparzony, a Natalka (Marcjanna Lelek) będzie wściekła i zechce, żeby rywalka raz na zawsze zniknęła z jej życia. Czy jej marzenie się spełni w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1298 we wtorek, 25.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1298 odcinku "M jak miłość" Franek będzie kontrolować karczowanie lasu, a Justyna i tak znajdzie pretekst żeby mu potowarzyszyć. Niewinne spotkanie znów zakończy się dwuznaczną sytuacją.

Przeczytaj: M jak miłość odc. 1291 - opis, streszczenie: Ewa jest załamana po stracie dziecka

Dziewczyna zacznie opowiadać o Mariuszu (Marcin Stępniak), nastolatku, który wyszedł z poprawczaka i potrzebuje kontroli, żeby nie trafić na złą ścieżkę. Zarzycki obieca byłej narzeczonej, że zastanowi się nad tym, czy znajdzie pracę dla młodego buntownika.

Tymczasem Justyna nagle zmieni temat i wspomni o Mateuszu (Krystian Domagała), który się w niej zakochał. W tej kwestii nauczycielka też poprosi Zarzyckiego o pomoc i zechce, by porozmawiał z bratem Natalki. Gdy uśpi czujność leśnika rzuci się na niego i pocałuje go w policzek, a chwilę poźniej będzie już wpychać mu język w usta.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka i Marcin znów razem?

Franek odskoczy - Wariatka! I jak tu traktować cię poważnie? - zapyta oburzony Zarzycki. Gdy w 1298 odcinku "M jak miłość" Natalka dowie się o kolejnym spotkaniu ukochanego z Justyną będzie wściekła. - Justyna i Justyna. Boże kiedy ta dziewczyna zniknie z naszego życia?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: