SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1298: Justyna ofiarą brutalnego pobicia

M jak miłość, odcinek 1298: Justyna ofiarą brutalnego pobicia

03.04.2017, godz. 21:21
M jak miłość Justyna (Olga Kalicka) Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość Justyna (Olga Kalicka) Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1298 odcinku "M jak miłość" dojdzie do tragedii! Justyna (Olga Kalicka) poprosi Franka (Piotr Nerlewski) o pomoc chłopakowi z poprawczaka, o którego się martwi. Zanim Zarzycki bądź Natalka (Marcjanna Lelek) zdążą podjąć jakiekolwiek kroki, nauczycielka w 1298 odcinku serialu "M jak miłość" zostanie przez niego brutalnie pobita!

"M jak miłość" odcinek 1298, we wtorek 25.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1298 odcinku serialu "M jak miłość" Justyna znowu znajdzie powód, żeby zobaczyć się z Frankiem. Odkąd dowiedziała się, że Natalka jednak nie jest w ciąży, postanpwiła wrócić do "gry". Odwiedzi w 1298 odcinku serialu "M jak miłość" Zarzyckiego podczas pracy i zacznie temat od Mariusza Piotrowskiego, syna jej sąsiadki.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1291: Szczera rozmowa Ewy i Barbary

Chłopak siedział w zakładzie poprawczym i jego matka boi się, że ponownie zacznie zadawać się z nieodpowiednimi ludźmi. Franek, chociaż niezbyt chętnie, zgodzi się pomóc swojej byłej w 1298 odcinku "M jak miłość". Piękna nauczycielka oczywiście gorąco podziękuje swojemu wybawcy - pocałunkami!

Natalka dowie się w 1298 odcinku serialu "M jak miłość", ze jej ukochany znowu miesza się w sprawy Justyny i nie będzie zadowolona. Jak na zawołanie Górska zjawi się w domu Zarzyckich. Nauczycielka będzie przerażona - powie parze, że widząc się z Mariuszem, najwyraźniej chłopak był pod wpływem dopalaczy.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1292: Magda nie chce, żeby Olek wracał do Polski

Oznajmi im w 1298 odcinku serialu "M jak miłość", że Piotrkowski jest niebezpieczny... Jeszcze wieczorem Justyna otrzyma sms z groźbami: "Nie wpieprzaj się, suko, w nie swoje sprawy". Wyjście z domu w 1298 odcinku "M jak miłość" będzie najgorszą decyzją, którą będzie mogła podjąć. Mariusz będzie już na nią czekał.

Pobije Justynę do stopnia, w którym z całą zakrwawioną twarzą straci przytomność, a następnie zostawi na ziemi i odejdzie. Całe szczęście Mateusz (Krystian Domagała), który miał ją przeprosić za swoje nieodpowiednie zachowanie, znajdzie nauczycielkę i zadzwoni po pomoc do Natalki... Czy Justyna w 1298 odcinku serialu "M jak miłość" straci życie?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: