SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1298: Franek ukryje przed Natalką pocałunek z Justyną?

M jak miłość, odcinek 1298: Franek ukryje przed Natalką pocałunek z Justyną?

04.04.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1253, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski)
Justyna zawsze próbuje uwieść Franka. foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1298 odcinku serialu "M jak miłość" Justyna (Olga Kalicka) ponownie przyklei się do Franka (Piotr Nerlewski)! Nauczycielce nadal będzie się wydawało, że ma jakiekolwiek szanse u swojego byłego ukochanego. Użyje pretekstu, by się z nim zobaczyć, zbliżyć i pocałować! Czy Franek powie o zachowaniu Justyny Natalce (Marcjanna Lelek) w 1298 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1298, we wtorek 25.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Franek w 1298 odcinku serialu "M jak miłość" podczas pracy będzie musiał znosić obecność swojej byłej narzeczonej, która użyje wymówki, żeby się z nim zobaczyć. Wpierw zacznie opowiadać Zarzyckiemu o Mariuszu (Marcin Stępniak), synu sąsiadki i poprosi o radę, jak pomóc chłopakowi z poprawczaka.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1298: Marek wyciągnie żonę z depresji

Znudzony leśniczy zgodzi się, jednakże to nie będzie koniec zalotów Justyny w 1298 odcinku serialu "M jak miłość". Nauczycielka znajdzie inny temat do rozmowy. Tym razem powie Frankowi o Mateuszu (Krystian Domagała), synu Ewy (Dominika Kluźniak), który się w niej zakochał i ponoć nadal nie daje jej spokoju.
- A co robi twój nieletni wielbiciel? - spyta Zarzycki w 1298 odcinku serialu "M jak miłość", na co Górska odpowie:
- Pisze maile, podrzuca kwiaty... - zacznie wymieniać - A wieczorami krąży przed domem i zagląda mi w okna. To się musi skończyć. Porozmawiaj z nim, proszę - Justyna zbliży swoją twarz do twarzy Franka i pocałuje go "na podziękowanie" w policzek, a następnie sięgnie do ust! Co zrobi ukochany Natalki? Odskoczy, ale zamiast kategorycznie kazać dziewczynie zaprzestania takich działań, powie jej tylko, że trudno mu traktować ją poważnie... A i tak w 1298 odcinku serialu "M jak miłość" spełni jej prośbę i porozmawia z Mateuszem.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1298: Justyna ofiarą brutalnego pobicia

Natalka w 1298 odcinku serialu "M jak miłość" dowie się o wizycie nauczycielki:
- Justyna i Justyna... Boże, kiedy wreszcie ta dziewczyna zniknie z naszego życia? Wkurza mnie, że ona bez przerwy próbuje cię wciągnąć w swoje sprawy... - powie Mostowiakówna w 1298 odcinku "M jak miłość".

Jak podaje "Świat Seriali" oraz sądząc po wypowiedzi młodej policjantki może przypuścić, że Zarzycki najwyraźniej powie ukochanej jedynie o odwiedzinach Justyny - a czy przyzna się, że dziewczyna znowu go podrywała? Kiedy w końcu Franek weźmie sprawy w swoje ręce i powie "nie"?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: