SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1298: Marek wyciągnie żonę z depresji

M jak miłość, odcinek 1298: Marek wyciągnie żonę z depresji

03.04.2017, godz. 21:18
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odc. 1174. Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1298 odcinku serialu "M jak miłość" Ewa (Dominika Kluźniak) odzyska radość życia po stracie dziecka! To cudowna nowina dla fanów bohaterki, która była w naprawdę złym stanie i nie mogła się pogodzić z poronieniem. Oczywiście Mostowiakowa odzyska humor w 1298 odcinku serialu "M jak miłość" dzięki swojemu kochającemu mężowi.

"M jak miłość" odcinek 1298, we wtorek 25.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Ewa po poronieniu czuła się fatalnie. Z Markiem mieli tyle planów odnośnie dziecka, łącznie z remontem, imieniem, czy osobnymi wyobrażeniami na temat tego, jak będzie wyglądało ich dzieciątko, jakie będzie i jak bardzo będą je kochać. Kiedy zaczęły się problemy, Mostowiakowa zaprała się, że choćby miała przeleżeć całą ciążę, urodzi.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1292: Magda nie chce, żeby Olek wracał do Polski

Ewa wpadła w depresję. Barbara (Teresa Lipowska) wesprze ją psychicznie zdradzając, że sama kiedyś również poroniła. Po tym przystanie na propozycję Marka i oboje pójdą na wycieczkę do lasu w 1298 odcinku serialu "M jak miłość". Chcąc wprawić żonę w dobry humor, Marek wyciągnie narty biegowe.

- Wiesz, nie sądziłam, że jeszcze, że znów będę mogła się śmiać - powie później w 1298 odcinku serialu "M jak miłość" usatysfakcjonowana Ewa -  Nie uśmiechać - śmiać! Głośno, aż do bólu brzucha. Jesteś kochany, wiesz? I co, życie toczy się dalej... Tak po prostu?
- Tak, kochanie, właśnie tak - odpowie Marek przytulając ukochaną.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1298: Justyna brutalnie pobita! Umrze?

Wszystko wskazuje na to, że Mostowiakowa była w stanie uporać się ze stratą dzięki Markowi. Relaks w 1298 odcinku serialu "M jak miłość" najwyraźniej natchnie ją nową nadzieją na lepsza przyszłość. Kto wie, może Mostowiakom jeszcze uda się zostać rodzicami?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: