SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1298: Ewa godzi się ze śmiercią dziecka

M jak miłość, odcinek 1298: Ewa godzi się ze śmiercią dziecka

25.04.2017, godz. 20:00
M jak miłość odcinek 1298, Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1298, Ewa (Dominika Kluźniak), Marek (Kacper Kuszewski) foto:

W "M jak miłość" Ewa (Dominika Kluźniak) straciła upragnione dziecko i długo nie mogła się z tym pogodzić. Dopiero w 1298 odcinku "M jak miłość" po wspólnie spędzonym dniu z Markiem (Kacper Kuszewski), Mostowiakowa odzyska radość życia i pogodzi się z rodzinną tragedią. Zobaczcie, co wydarzy się w dzisiejszym odcinku "M jak miłość" na TVP2.

M jak miłość" odcinek 1298 we wtorek, 25.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1298 odcinku "M jak miłość" Marek postawi sobie za cel przewrócenie uśmiechu na twarzy Ewy. Uda mu się to! Po długich tygodniach depresji Ewa w końcu dojdzie do siebie i pogodzi się ze stratą upragnionego dziecka.

Zobacz: M jak miłość. Ewa i Marek będą mieli dziecko!

Po wspólnie spędzonym dniu na lodowisku, żona Marka zajmie się porządkami i wyjmie z szafy ubranka naszykowane dla nowego członka rodziny.

-Myślałam, żeby to zawieźć jutro do jakiegoś domu dziecka. Nie sądziłam, że jeszcze kiedyś będę się w ogóle śmiać. Nie uśmiechać, tylko śmiać, całą sobą. Jesteś kochany, wiesz? Co, życie toczy się dalej? Tak po prostu? - zapyta Ewa patrząc Markowi w oczy.
-Tak. Tak po prostu - odpowie Mostowiak przytulając ukochaną. Fani "M jak miłość" jednak wiedzą, że los wkrótce się do nich uśmiechnie. Trzymamy kciuki!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: