SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1297: Radek naciągnie Góreckiego na motor

M jak miłość, odcinek 1297: Radek naciągnie Góreckiego na motor

21.04.2017, godz. 16:00
M jak miłość Górecki (Wojciech Wysocki), Radek (Tomasz Włosok)
M jak miłość Górecki (Wojciech Wysocki), Radek (Tomasz Włosok) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1297 odcinku "M jak miłość" Olga (Katarzyna Grabowska) odkryje prawdziwą naturę Radka (Tomasz Włosok) i zorientuje się, że to zwykły naciągacz! Chłopak wyciągnie od Góreckiego (Wojciech Wysocki) 6 tysięcy złotych i skłamie, że te pieniądze są mu potrzebne na kurs informatyczny. Prawda będzie zupełnie inna. Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1297 w poniedziałek, 24.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Radek nalegał na spotkanie z Góreckim, żeby opowiedzieć mu o swojej pasji jaką jest informatyka i o kosztownych kursach, na które go nie stać. W 1297 odcinku "M jak miłość" chłopak będzie w szoku, gdy w bistro zjawi się ojciec Olgi i wręczy mu kopertę z gotówką.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1297: Zduńscy trafią przed sąd!

-Byłem w banku niedaleko i pomyślałem, że wpadnę do was. nie będę się bawił w żadne przelewy. Poza tym uważam, że wręczona pożyczka bardziej mobilizuje. To jest 6 tysięcy, to tyle, ile kosztuje twój kurs informatyczny.
-Dziękuję. Dziękuję bardzo. Postaram się oddać jak najszybciej - powie z niedowierzaniem Radek.
-Nie spiesz się. Poczekaj, aż się odkujesz. Zajmuję się inwestowaniem. Te kilka tysięcy, to bardzo dobra inwestycja - uśmiechnie się Górecki i pobiegnie na kolejne spotkanie.

Tymczasem w lokalu zjawi się chłopak, który obiecał Radkowi motor... Olga będzie w szoku gdy dowie się, na co naprawdę miały być pieniądze jej ojca.

-Szukam Radka. Mogłabyś go zawołać. Kupuje ode mnie motocykl.
-To niemożliwe.
-Mówił, że będzie miał tę kasę. 6 tysięcy na stół i motocykl jest jego - wyzna z przekonaniem handlarz.

Przeczytaj: M jak miłość, kulisy serialu: Górecki wynajmie detektywa, żeby śledzić Radka

Olga będzie wściekła. Nie dość, że Radek wyłudził pieniądze, to teraz jeszcze ją okłamie. Gdy zorientuje się, że dziewczyna o wszystkim już wie, zacznie ją przepraszać by wybrnąć jakoś z tej sytuacji.

-Ten motocykl jest dla mojego kumpla.
-Nie obchodzi mnie to. Jesteś oszustem, a ja naiwną dziewczyną z dobrego domu - powie załamana Górecka i jeszcze tego samego dnia zjawi się u ojca. Nie powie co dokładnie ją trapi, ale nie będzie w dobrym humorze.

-Słabo go znam, ale wydaje mi się w porządku. Może nie warto go skreślać? Posłuchaj ojca. Ja mam nosa do ludzi - powie córce Górecki nie wiedząc, że pieniądze, które przekazał chłopakowi miały pokryć koszty motoryzacyjnej zabawki...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: