SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1297: Karski skrytykuje Agnieszkę

M jak miłość, odcinek 1297: Karski skrytykuje Agnieszkę

11.04.2017, godz. 17:00
M jak miłość Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

W 1297 odcinku "M jak miłość" Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zaprosi Agnieszkę (Magdalena Walach) na kolację, na której będzie też Tomek (Andrzej Młynarczyk) i Asia (Barbara Kurdej-Szatan). Gdy w "M jak miłość" nowy szef Chodakowskiego zorientuje się, że ma do czynienia z rodziną patchworkową, ostro skrytykuje taki układ. W efekcie kolacja w gronie znajomych nie będzie udana, a policjant raczej  nie poderwie prokuratorki!

"M jak miłość" odcinek 1297 we wtorek, 24.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

Po tym jak w "M jak miłość" Tomek uratuje życie Karskiego na skomplikowanej akcji, Jakub postanowi się odwdzięczyć. Zaprosi Chodakowskiego z żoną na uroczystą kolację. Na spotkanie namówi także Agnieszkę, a to nie będzie takie łatwe.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1297: Zduńscy trafią przed sąd!

Olszewska początkowo odrzuci zaproszenie, ale jeszcze w tym samym odcinku "M jak miłość" zdradzi Tomkowi, że czuje się samotna. Ostatecznie da się namówić Jakubowi na spotkanie i będzie mile zaskoczona. Okaże się, że policjant jest także świetnym kucharzem!

Wieczór będzie miły do czasu... Do czasu aż Karski zorientuje się, że jego gości łączy chory układ. Gdy policjant dowie się, że Tomek jest ojcem dziecka Agnieszki zacznie ostro krytykować rodziny patchworkowe!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1297: Górecki wynajmie detektywa, żeby śledzić Radka

Rozmowa zejdzie na nieprzyjemny tor dla Agnieszki, która wciąż tęskni za Tomkiem i żałuje, że Asia jej go odbiła. Tymczasem Karski wyzna, że sam planował kiedyś założyć rodzinę, ale po rozwodzie z żoną nie wierzy już w prawdziwą miłość.

Żona Tomka liczyła na to, że zeswata Agnieszkę z Jakubem, ale chyba nic tego. Ci dwoje nigdy nie dojdą do porozumienia!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: