SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, kulisy serialu: Górecki wynajmie detektywa, żeby śledzić Radka

M jak miłość, kulisy serialu: Górecki wynajmie detektywa, żeby śledzić Radka

11.04.2017, godz. 14:00
M jak miłość Górecki (Wojciech Wysocki), Radek (Tomasz Włosok)
M jak miłość Górecki (Wojciech Wysocki), Radek (Tomasz Włosok) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W "Kulisach serialu M jak miłość" zostały ujawnione nowe, szokujące wątki Okazuje się, że już niedługo w serialu "M jak miłość" Górecki (Wojciech Wysocki) zacznie mieć obiekcje pod względem Radka (Tomasz Włosok) i wynajmie detektywa, aby prześledził chłopaka. Wojciech Wysocki tłumaczy motywy swojego bohatera.

"M jak miłość" odcinek 1297 we wtorek, 24.04.2017 o godz. 20.40 w TVP2

W "Kulisach serialu M jak miłość" Wojciech Wysocki, grający w serialu "M jak miłość" ojca Olgi, postanowi sprawdzić, jakie "zaplecze" ma Radek. Biznesmen będzie chciał wiedzieć wszystko na temat chłopaka, z którym jego córka spędza tyle czasu.
- Górecki ma dosyć zaskakująco dobre mniemanie o Radku - zdradziła w "Kulisach serialu M jak miłość" Katarzyna Grabowska, czyli serialowa Olga.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1297: Zduńscy trafią przed sąd!

- Być może widzi w Radku siebie z przeszłości - tłumaczy z kolei Tomasz Włosok z serialu "M jak miłość - Zobaczył tę, przynajmniej pozornie, determinację i chęć osiągnięcia czegoś i dlatego chce mu pomóc.

- Górecki jest osobą bardzo drobiazgową i dociekliwą. Życie nauczyło go, że trzeba każdą sprawę prześwietlić na parę sposobów. A ponieważ wie, że przeszłość Radka jest, raz tajemnicą, a druga sprawa on śmie podejrzewać, że ona nie jest do końca krystaliczna - opowiada serialowy Górecki w "Kulisach serialu M jak miłość" - W związku z tym pomimo, że darzy go sympatią, chce go jakoś mieć na oku.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1294: Paweł na tropie Glińskiego

Oprócz tego, w "Kulisach serialu M jak miłość" ukazana jest scena, podczas której Górecki w serialu "M jak miłość" wręcza kopertę ze zdjęciami prywatnemu detektywowi:
- Tutaj w kopercie ma pan dodatkowe informacje. Ja chcę wiedzieć o tym chłopaku wszystko - zleci biznesmen. Czego dowie się śledczy?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: