SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1297: Agnieszka czuje się samotna. Tomek nadal jest miłością jej życia

M jak miłość, odcinek 1297: Agnieszka czuje się samotna. Tomek nadal jest miłością jej życia

03.04.2017, godz. 16:00
M jak miłość Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski), Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

W 1297 odcinku "M jak miłość" Agnieszka (Magdalena Walach) nadal przeżywa stratę Tomka (Andrzej Młynarczyk). Chodakowski poślubił Joasię (Barbara Kurdej-Szatan), a Olszewska czuje się samotna i zwierza się byłemu kochankowi. W tym samym odcinku Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zaprosi prokuratorkę na kolację, ale spotkanie okaże się wielką porażką. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1297 w poniedziałek, 24.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1297 odcinku "M jak miłość" Agnieszka zwierzy się Tomkowi, że czuje się samotna. Chodakowski, który jest ojcem jej córeczki wybrał Joasię i to jej złożył przysięgę wiecznej miłości. Tymczasem jego była kochanka wciąż nie może się pozbierać...

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka i Marcin znów razem?

Na szczęście w towarzystwie pojawi się Karski. Po tym jak Tomek uratuje nowego kolegę przed śmiercią w strzelaninie, ten postanowi się odwdzięczyć i zaprosi go na uroczystą kolację - w towarzystwie żony oczywiście.

Jakub zaprosi także Agnieszkę, a to bardzo ucieszy Tarnowską, która zechce zeswatać prokuratorkę z policjantem. Tymczasem w "M jak miłość" spotkanie u Karskiego okaże się porażką. Jakub skrytykuje układ łączący Agnieszkę, Asię i Tomka i wyzna, że sam nie wierzy w prawdziwą miłość i pod żadnym pozorem nie chce mieć dzieci!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: