SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1296: Urodziny Marzenki. Marcin stanie w obronie kumpla

M jak miłość, odcinek 1296: Urodziny Marzenki. Marcin stanie w obronie kumpla

17.04.2017, godz. 21:35
M jak miłość odcinek 1296, Marzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odcinek 1296, Marzenka (Olga Szomańska) foto: © MTL Maxfilm

W 1296 odcinku "M jak miłość" Andrzejek (Tomasz Oświeciński) zaangażuje Marcina (Mikołaj Roznerski) w poszukiwanie prezentu dla Marzenki (Olga Szomańska). Blondynka na zaproszenie siłacza przyjedzie do Warszawy, żeby zjeść z nim kolację w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Wcześniej jednak wyjdzie na jaw jej prawdziwa natura i Chodakowski stanie w obronie przyjaciela. Co wydarzy się w następnym odcinku "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1296 we wtorek, 18.04.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1296 odcinku "M jak miłość" Andrzejek zakochany po uszy w Marzence, wyciągnie Marcina, by pomógł wybrać prezent urodzinowy dla uroczej blondynki. Panowie po całym dniu w sklepach, zajmą się także Glińskim, który będzie próbował porwać syna.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1296: Artur nie odsiedzi wyroku

W efekcie Andrzejek spóźni się do "Bistro za rogiem" gdzie umówił się z ukochaną, by wspólnie świętować jej urodziny. Starał się jak mógł  i chciał być nawet przed czasem, ale niespodziewana akcja z kłusownikiem sprawi, że blondynka będzie musiała czekać na swojego partnera.

Jak się domyślacie, Marzenka już na wejściu będzie zła na ukochnego. Do tego w lokalu pojawi się Gosia, z którą Marcin umówił się na randkę, ale zmienił zdanie i wolał spotkać się z Julką (Joanna Kuberska). Gdy Marzenka zauważy, że Lisiecki spogląda na tajemniczą brunetkę dosłownie wpadnie w szał.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1296: Iza traci przytomność! Czy jej ciąża jest zagrożona?

Chodakowski zauważy, że Marzenka zachowuje się jak furiatka i na zapleczu będzie próbował przemówić jej do rozsądku:

-Możesz mi powiedzieć, co tu się dzieje? Najpierw się spóźnia, kombinuje, a potem mizdży się do jakiejś dziewczyny. Co z nim jest nie tak? - zapyta Marcina Marzenka wbiegając na zaplecze
-A gdybym ja odwrócił to pytanie?
-Że ze mną coś jest nie tak?
-Marzenka, jesteś całkiem sympatyczna, chodzi o to, że może musisz mu trochę popuścić?
-Twierdzisz, że trzymam twojego przyjaciela na smyczy?
-Na takiej emocjonalnej, tak. Musisz mu zaufać. Nie możesz robić afery z każdej bzdury. Macie być ze sobą do końca życia, inaczej to nie ma sensu. Przez brak lojalności i zaufania nie jestem już z Izą - wyjaśni ostrym tonem Chodakowski.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: